Rational Onderstel | Rational Ivario 2-xs | 6 Niveaus (1/1 Gn) | 747x595x1100(h)mm
€1.833,00
€1.558,05
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Onderstel | Rational Ivario 2-xs | 6 Niveaus (1/1 Gn) | 747x595x1100(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.833,00
U bespaart €274,95 (15%)
€1.558,05 excl. btw
€1.885,24 incl. btw
Of €628,41 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 60.31.851 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit onderstel is ontworpen voor gebruik met de Rational iVario 2-XS en zorgt voor een stabiele en ergonomische opstelling in professionele keukens. Het is geschikt voor horecagebruik waar overzicht, werkcomfort en hygiëne belangrijk zijn.
Het onderstel beschikt over zes niveaus voor 1/1 GN en biedt praktische opslagruimte direct onder het toestel. Hierdoor heb je GN-bakken en accessoires altijd binnen handbereik tijdens het koken. De constructie is afgestemd op intensief dagelijks gebruik in professionele werkomgevingen.
Met zijn vaste afmetingen sluit het onderstel naadloos aan op de iVario 2-XS en draagt het aan een nette en efficiënte keukenopstelling.
Bestel de Rational Onderstel | Rational iVario 2-XS | 6 Niveaus (1/1 GN) | 747x595x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het onderstel beschikt over zes niveaus voor 1/1 GN en biedt praktische opslagruimte direct onder het toestel. Hierdoor heb je GN-bakken en accessoires altijd binnen handbereik tijdens het koken. De constructie is afgestemd op intensief dagelijks gebruik in professionele werkomgevingen.
Met zijn vaste afmetingen sluit het onderstel naadloos aan op de iVario 2-XS en draagt het aan een nette en efficiënte keukenopstelling.
Specificaties
| Serie | Rational iVario 2-XS |
|---|---|
| Capaciteit | 6 niveaus (1/1 GN) |
| Breedte | 747 mm |
| Diepte | 595 mm |
| Hoogte | 1100 mm |
Bestel de Rational Onderstel | Rational iVario 2-XS | 6 Niveaus (1/1 GN) | 747x595x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 60.31.851 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
