Husky Minibar | Prosecco | 48l | Zwart | 0°c/+10°c | Statisch | 430x460x510(h)mm
€339,00
€288,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Husky Minibar | Prosecco | 48l | Zwart | 0°c/+10°c | Statisch | 430x460x510(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€339,00
U bespaart €50,85 (15%)
€288,15 excl. btw
€348,66 incl. btw
Of €116,22 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Husky |
| Artikelnummer: | KK50-CNS-NL-HU |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Hou je themafeestjes of ben je gewoon een ontzettende fan bubbels? De Husky KK50-PROSECCO minibar met prosecco opdruk kan eigenlijk voor iedere drankgelegenheid gebruikt worden. Er passen maximaal 10 flessen 75cl in de minibar. Of je nou met 3 personen bent of 10 personen, een tekort aan koude flessen heb je in ieder geval niet! De glasdeur zorgt er voor dat de (prosecco) flessen drank altijd zichtbaar zijn, zo weet je gelukkig wat je hebt liggen en of er flessen aangevuld moeten worden. De Husky KK50-PROSECCO minibar met een netto inhoud 48 liter is uitgerust met een stevig rek en 2 verschillende wijnrekken zodat je je producten gescheiden kunt bewaren.
Bestel de Husky Minibar | PROSECCO | 48L | Zwart | 0°C/+10°C | Statisch | 430x460x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Husky PROSECCO |
|---|---|
| Type | KK50-PROSECCO |
| Bruto inhoud | 48 liter |
| Capaciteit | Max. 10x 75cl (flessen) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (19 g) |
| Klimaatklasse | N |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 32°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Nee |
| Energielabel | F |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,27 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 97 kWh |
| Aansluitwaarde | 49 W |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 17 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Hoogte | 510 mm |
Bestel de Husky Minibar | PROSECCO | 48L | Zwart | 0°C/+10°C | Statisch | 430x460x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Husky |
|---|---|
| Artikelnummer | KK50-CNS-NL-HU |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


