Combisteel Minibar | 40l | Zwart | +6°c/+15°c | 405x443x545(h)mm
€290,00
€217,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Minibar | 40l | Zwart | +6°c/+15°c | 405x443x545(h)mm
GRATIS VERZENDING
€290,00
U bespaart €72,50 (25%)
€217,50 excl. btw
€263,18 incl. btw
Of €87,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7013.2560 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Bruto inhoud | 40 L |
|---|---|
| Temperatuurbereik | +6°C / +15°C |
| Koelmiddel | R600A |
| Omgevingstemperatuur | Max. +25°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0.06 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Breedte | 405 mm |
| Diepte | 443 mm |
| Hoogte | 545 mm |
Bestel de CombiSteel Minibar | 40L | Zwart | +6°C/+15°C | 405x443x545(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7013.2560 |
| EAN / Barcode | 7422242971956 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







