Saro Minibar | Mb-serie | 33l | Zwart | +5°c/+14°c | Absorbtiekoeling | 402x453x560(h)mm
€325,00
€211,25
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Minibar | Mb-serie | 33l | Zwart | +5°c/+14°c | Absorbtiekoeling | 402x453x560(h)mm | 312x250x455(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€325,00
U bespaart €113,75 (35%)
€211,25 excl. btw
€255,61 incl. btw
Of €85,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 456-10151 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De MB-SERIE minibars Saro hebben een strakke zwarte behuizing gepoedercoat staal en een witte kunststof binnenzijde. Dankzij de afsluitbare deur en verwisselbare scharnierkant is het apparaat flexibel te plaatsen en veilig af te sluiten. De LED-interieurverlichting zorgt samen met het grote glasoppervlak in de deur voor goed zicht op de inhoud, ook weinig omgevingslicht, en de in hoogte verstelbare roosters bieden extra flexibiliteit het inrichten.
De minibar is uitgerust met digitale temperatuurregeling en een temperatuurbereik +5°C/+14°C. Dankzij de absoluut stille absorptiekoeling is het apparaat praktisch geluidloos in gebruik, ideaal voor hotelkamers of vergaderruimtes. En automatische ontdooiing maakt het onderhoud extra eenvoudig!
Bestel de Saro Minibar | MB-SERIE | 33L | Zwart | +5°C/+14°C | Absorbtiekoeling | 402x453x560(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De minibar is uitgerust met digitale temperatuurregeling en een temperatuurbereik +5°C/+14°C. Dankzij de absoluut stille absorptiekoeling is het apparaat praktisch geluidloos in gebruik, ideaal voor hotelkamers of vergaderruimtes. En automatische ontdooiing maakt het onderhoud extra eenvoudig!
Specificaties
| Serie | Saro MB-SERIE |
|---|---|
| Type | MB 40 UG |
| Bruto inhoud | 28 liter |
| Binnenafmetingen | B 312 x D 250 x H 455 mm |
| Materiaal | Staal (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik | +5°C / +14°C |
| Koeling | Absorbtiekoeling |
| Koelmiddel | R717 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 1 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 323 x 145/205 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Geluidsniveau | 0 dB(A) |
| Energielabel | G |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,63 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 231 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,05 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 20 kg |
| Breedte | 402 mm |
| Diepte | 453 mm |
| Hoogte | 560 mm |
Bestel de Saro Minibar | MB-SERIE | 33L | Zwart | +5°C/+14°C | Absorbtiekoeling | 402x453x560(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 456-10151 |
| EAN / Barcode | 4017337071746 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



