Bartscher Minibar | 46l | Zwart | +4°c/+18°c | Statisch | 435x480x520(h)mm
€259,00
€194,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Minibar | 46l | Zwart | +4°c/+18°c | Statisch | 435x480x520(h)mm
GRATIS VERZENDING
€259,00
U bespaart €64,75 (25%)
€194,25 excl. btw
€235,04 incl. btw
Of €78,35 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700183 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze compacte koelkast met glazen deur in een modern design kan naar wens worden uitgerust met het in hoogte verstelbare tussenschap. Deze koelkast biedt ook een ruimtebesparende oplossing voor gekoelde afhaalartikelen in het zelfbedieningsgedeelte kiosken, snackbars of benzinestations.
Bestel de Bartscher Minibar | 46L | Zwart | +4°C/+18°C | Statisch | 435x480x520(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 46 liter |
|---|---|
| Materiaal | Plaatstaal (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (intern, extern) |
| Temperatuurbereik | +4°C / +18°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (18 g) |
| Klimaatklasse | N |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 28 mm (cyclopentaan) |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 1 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 365 x 165 mm |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,9 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 329 kWh |
| Aansluitwaarde | 85 W |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 14,8 kg |
| Breedte | 435 mm |
| Diepte | 480 mm |
| Hoogte | 520 mm |
Bestel de Bartscher Minibar | 46L | Zwart | +4°C/+18°C | Statisch | 435x480x520(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700183 |
| EAN / Barcode | 4015613800219 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











