Arktic by Hendi Koelkast | Budgetline | 400l | Wit | 0°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Deuralarm | Wielen | 600x701x1876(h)mm
€775,00
€658,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Koelkast | Budgetline | 400l | Wit | 0°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Deuralarm | Wielen | 600x701x1876(h)mm | 460x466x1643(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€775,00
U bespaart €116,25 (15%)
€658,75 excl. btw
€797,09 incl. btw
Of €265,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 236024 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelkast uit de BudgetLine Arktic by HENDI heeft een behuizing gemaakt wit gecoat staal en is ontworpen voor betrouwbaar en professioneel gebruik. Dankzij de stevige constructie en hoogwaardige isolatie biedt dit model uitstekende temperatuurstabiliteit in een compact formaat. De binnenzijde is gemaakt duurzaam ABS-kunststof, terwijl de achterwand en bodem zijn uitgevoerd in verzinkt plaatstaal.
Statisch + Ventilator De koelkast beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning en heeft een temperatuurbereik 0°C tot +8°C. Het apparaat is voorzien een dikke isolatielaag cyclopentaan en een zeer nauwkeurige digitale thermostaat, waarmee de koeltemperatuur precies kan worden ingesteld. Daarnaast maakt de koelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a, wat zorgt voor een duurzame en betrouwbare werking.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast is uitgerust met 4 verstelbare roosters (3 486 x 410 mm en 1 450 x 210 mm), die een stabiele en overzichtelijke opslag de inhoud mogelijk maken. De deur is zelfsluitend en afsluitbaar met een sleutel. Het apparaat beschikt over 2 poten aan de voorkant voor beperkte hoogteverstelling en 2 wielen aan de achterkant, zodat de koelkast stabiel staat en eenvoudig verplaatst kan worden.
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | BudgetLine | 400L | Wit | 0°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Deuralarm | Wielen | 600x701x1876(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Statisch + Ventilator De koelkast beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning en heeft een temperatuurbereik 0°C tot +8°C. Het apparaat is voorzien een dikke isolatielaag cyclopentaan en een zeer nauwkeurige digitale thermostaat, waarmee de koeltemperatuur precies kan worden ingesteld. Daarnaast maakt de koelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a, wat zorgt voor een duurzame en betrouwbare werking.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast is uitgerust met 4 verstelbare roosters (3 486 x 410 mm en 1 450 x 210 mm), die een stabiele en overzichtelijke opslag de inhoud mogelijk maken. De deur is zelfsluitend en afsluitbaar met een sleutel. Het apparaat beschikt over 2 poten aan de voorkant voor beperkte hoogteverstelling en 2 wielen aan de achterkant, zodat de koelkast stabiel staat en eenvoudig verplaatst kan worden.
Specificaties
| Serie | Arktic by HENDI BudgetLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 400 liter |
| Binnenafmetingen | B 460 x D 466 x H 1643 mm |
| Materiaal | Staal (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Isolatie | 70 mm (cyclopentaan hardschuim) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 3x 486 x 410 mm + 1x 450 x 210 mm |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | C |
| Aansluitwaarde | 0,16 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 58 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 701 mm |
| Hoogte | 1876 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | BudgetLine | 400L | Wit | 0°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Deuralarm | Wielen | 600x701x1876(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 236024 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


