Hendi Ontbijtgranendispenser | Rvs/kunststof | 1x 4L | Geschikt Voor Wandmontage | 184x240x600(h)mm
€89,75
€76,29
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ontbijtgranendispenser | Rvs/kunststof | 1x 4L | Geschikt Voor Wandmontage | 184x240x600(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€89,75
U bespaart €13,46 (15%)
€76,29 excl. btw
€92,31 incl. btw
Of €30,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 557402 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ontbijtgranendispenser HENDI is speciaal ontworpen voor het hygiënisch en gecontroleerd uitschenken bulkproducten. De dispenser is voorzien een lucht- en vochtbestendig deksel, waardoor de ingrediënten langer vers blijven. Daarnaast zorgt het nauwkeurige doseersysteem ervoor dat morsen wordt voorkomen. Bovendien bevindt de opening zich op een hoogte 140 mm, wat het gebruik eenvoudig en praktisch maakt. De dispenser kan zowel op een werkblad worden geplaatst als aan de wand worden gemonteerd, waardoor hij flexibel inzetbaar is in elke horecasituatie.
Bestel de HENDI Ontbijtgranendispenser | RVS/Kunststof | 1x 4L | Geschikt Voor Wandmontage | 184x240x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Inhoud | 4 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS, kunststof (polycarbonaat) |
| Breedte | 184 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Hoogte | 600 mm |
Bestel de HENDI Ontbijtgranendispenser | RVS/Kunststof | 1x 4L | Geschikt Voor Wandmontage | 184x240x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 557402 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


