Hendi Lepelhouder | Rvs | 270x115x45(h)mm
€11,89
€10,11
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Lepelhouder | Rvs | 270x115x45(h)mm
OP VOORRAAD
€11,89
U bespaart €1,78 (15%)
€10,11 excl. btw
€12,23 incl. btw
Of €4,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 722107 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze lepelhouder HENDI, gemaakt hoogwaardig RVS, is een veelzijdig keukenaccessoire dat perfect past in elke professionele horecakeuken. Dankzij het duurzame materiaal biedt hij een stevige en hygiënische plek om lepels of ander keukengerei tijdelijk neer te leggen tijdens het bereiden of serveren gerechten.
Bestel de HENDI Lepelhouder | RVS | 270x115x45(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 0,20 kg |
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoogte | 45 mm |
Bestel de HENDI Lepelhouder | RVS | 270x115x45(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 722107 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


