Hendi Korstprikker | Kunststof | 210x73mm
€11,89
€10,11
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Korstprikker | Kunststof | 210x73mm
OP VOORRAAD
€11,89
U bespaart €1,78 (15%)
€10,11 excl. btw
€12,23 incl. btw
Of €4,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 515037 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI korstprikker is voorzien een 60 mm brede roller met 32 lange, robuuste kunststof pinnen, ideaal voor het prikken deeg. Hij is perfect voor het ontluchten zanddeeg en pizzadeeg, voorkomt luchtbellen en zorgt voor een gelijkmatigere bakresultaten.
Bestel de HENDI Korstprikker | Kunststof | 210x73mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Kunststof (polypropyleen) |
|---|---|
| Gewicht | 0,07 kg |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 73 mm |
Bestel de HENDI Korstprikker | Kunststof | 210x73mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 515037 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


