Hendi Kaasschaaf | Kunststof Handvat + Rvs Mes | Kort Lemmet | 160mm
€10,09
€8,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Kaasschaaf | Kunststof Handvat + Rvs Mes | Kort Lemmet | 160mm
OP VOORRAAD
€10,09
U bespaart €1,51 (15%)
€8,58 excl. btw
€10,38 incl. btw
Of €3,46 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856215 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze traditionele kaasschaaf HENDI is speciaal ontworpen voor het snijden zachte kazen. Het brede snijblad hoogwaardig RVS heeft een speciale vorm die voorkomt dat kaas aan het mes blijft plakken. Voorzien een groot handvat voor optimale grip en controle.
Bestel de HENDI Kaasschaaf | Kunststof Handvat + RVS Mes | Kort Lemmet | 160mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Kaasschaaf |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 50 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 110 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 160 mm |
Bestel de HENDI Kaasschaaf | Kunststof Handvat + RVS Mes | Kort Lemmet | 160mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856215 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
