Hendi Kaasmes | Rvs | Zwart | Lengte 270mm
€11,19
€9,51
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Kaasmes | Rvs | Zwart | Lengte 270mm
OP VOORRAAD
€11,19
U bespaart €1,68 (15%)
€9,51 excl. btw
€11,51 incl. btw
Of €3,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856246 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit kaasmes HENDI heeft een zeer scherp lemmet om kaas nauwkeurig te snijden. Het mes is gemaakt hoogwaardig RVS en is speciaal gemaakt om zachte kazen te snijden.
Bestel de HENDI Kaasmes | RVS | Zwart | Lengte 270mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Kaasmes |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 160 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 110 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 270 mm |
Bestel de HENDI Kaasmes | RVS | Zwart | Lengte 270mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856246 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

