Hendi Hotpot Bain-marie | Ranger | Elektrisch | 2x 4L | 30°c/85°c | 1kw (230v) | Aftapkraan | 332x605x315(h)mm
€195,00
€165,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Hotpot Bain-marie | Ranger | Elektrisch | 2x 4L | 30°c/85°c | 1kw (230v) | Aftapkraan | 332x605x315(h)mm | 1kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€195,00
U bespaart €29,25 (15%)
€165,75 excl. btw
€200,56 incl. btw
Of €66,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 201473 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI RANGER bain-maries zijn perfect om warme sauzen, soepen en andere gerechten op de perfecte serveertemperatuur te behouden, zonder aan te branden. En de RANGER bain-maries zijn verkrijgbaar in diverse samenstellingen en uitvoeringen, voor een breed scala aan toepassingen!
Zuinig & EfficiëntDe bain-marie wordt verwarmd door middel een speciale warmtemat, wat tot 20% zuiniger werkt dan traditionele elektrische bain-maries en voor gelijkmatigere warmteverdeling zorgt. Het temperatuurbereik 30°C/85°C kan eenvoudig in 6 stappen worden ingesteld met de stevige draaiknop. En de verlichte aan-/uitschakelaar, LED-indicator en waterniveau-indicatie zorgen voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Praktisch & Flexibel InzetbaarHet apparaat wordt geleverd met 2 ronde voedselpannen met inhoud 4 liter en speciaal bijpassend frame om deze in de bain-marie te kunnen plaatsen. De voedselpannen zijn uitgevoerd in robuust RVS en worden geleverd inclusief bijpassende deksels met lepeluitsparing en praktische geïsoleerde kunststof handgreep. Het frame en de voedselpannen kunnen bovendien worden uitgenomen, waardoor het apparaat ook als standaard bain-marie kan worden gebruikt met interne maat 1/1 GN.
De aftapkraan maakt legen heel eenvoudig, wat samen met de strakke RVS behuizing en kuip met afgeronde hoeken voor eenvoudig schoonmaken zorgt. En daarnaast zorgen de antislipvoeten voor stevige plaatsing!
Bestel de HENDI Hotpot Bain-Marie | RANGER | Elektrisch | 2x 4L | 30°C/85°C | 1kW (230V) | Aftapkraan | 332x605x315(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Zuinig & EfficiëntDe bain-marie wordt verwarmd door middel een speciale warmtemat, wat tot 20% zuiniger werkt dan traditionele elektrische bain-maries en voor gelijkmatigere warmteverdeling zorgt. Het temperatuurbereik 30°C/85°C kan eenvoudig in 6 stappen worden ingesteld met de stevige draaiknop. En de verlichte aan-/uitschakelaar, LED-indicator en waterniveau-indicatie zorgen voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Praktisch & Flexibel InzetbaarHet apparaat wordt geleverd met 2 ronde voedselpannen met inhoud 4 liter en speciaal bijpassend frame om deze in de bain-marie te kunnen plaatsen. De voedselpannen zijn uitgevoerd in robuust RVS en worden geleverd inclusief bijpassende deksels met lepeluitsparing en praktische geïsoleerde kunststof handgreep. Het frame en de voedselpannen kunnen bovendien worden uitgenomen, waardoor het apparaat ook als standaard bain-marie kan worden gebruikt met interne maat 1/1 GN.
De aftapkraan maakt legen heel eenvoudig, wat samen met de strakke RVS behuizing en kuip met afgeronde hoeken voor eenvoudig schoonmaken zorgt. En daarnaast zorgen de antislipvoeten voor stevige plaatsing!
Specificaties
| Serie | HENDI RANGER |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verwarming | Elektrisch |
| Voedselpannen | 2 |
| Bruto inhoud | 2x 4 liter |
| Temperatuurbereik | 30°C / 85°C |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Onderstel | Nee |
| Materiaal | RVS |
| IP-klasse | IPX3 |
| Bijgesloten | Voedselpanframe, 2x voedselpan, 2x deksel |
| Aansluitwaarde | 1 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 150 cm |
| Gewicht | 7,63 kg |
| Breedte | 332 mm |
| Diepte | 605 mm |
| Hoogte | 315 mm |
Bestel de HENDI Hotpot Bain-Marie | RANGER | Elektrisch | 2x 4L | 30°C/85°C | 1kW (230V) | Aftapkraan | 332x605x315(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 201473 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


