Hendi Hotpot Bain-marie | Thermosystem | 1x 4L (ø215mm) | 30°c/85°c | 0.2kw (230v) | 256x312x298(h)mm
€220,95
€187,81
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Hotpot Bain-marie | Thermosystem | 1x 4L (ø215mm) | 30°c/85°c | 0.2kw (230v) | 256x312x298(h)mm | 0.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€220,95
U bespaart €33,14 (15%)
€187,81 excl. btw
€227,25 incl. btw
Of €75,75 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 201107 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De THERMOSYSTEM hotpot bain-maries HENDI zijn perfect om warme sauzen, soepen en ander voedsel op de gewenste serveertemperatuur te houden, zonder het aan te branden. De serie is bovendien verkrijgbaar met ruimte voor 1, 2 of 4 RVS voedselpannen voor optimale flexibiliteit.
Effectieve VerwarmingDe bain-maries hebben een temperatuurbereik 30°C/85°C dat eenvoudig in 6 stappen is in te stellen met de stevige draaiknop. Het controlelampje naast de draaiknop zorgt daarbij voor constant inzicht in de status het apparaat.
Optimaal GebruiksgemakHet apparaat biedt ruimte aan 1 voedselpan (Ø 180/215 x H 177 mm) met inhoud 4 liter, welke standaard is bijgesloten (incl. deksel met lepeluitsparing). De strakke behuizing in robuust RVS met geborstelde afwerking is eenvoudig schoon te maken en daarnaast zorgen de antislipvoeten voor stevige plaatsing!
Bestel de HENDI Hotpot Bain-Marie | THERMOSYSTEM | 1x 4L (Ø215mm) | 30°C/85°C | 0.2kW (230V) | 256x312x298(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve VerwarmingDe bain-maries hebben een temperatuurbereik 30°C/85°C dat eenvoudig in 6 stappen is in te stellen met de stevige draaiknop. Het controlelampje naast de draaiknop zorgt daarbij voor constant inzicht in de status het apparaat.
Optimaal GebruiksgemakHet apparaat biedt ruimte aan 1 voedselpan (Ø 180/215 x H 177 mm) met inhoud 4 liter, welke standaard is bijgesloten (incl. deksel met lepeluitsparing). De strakke behuizing in robuust RVS met geborstelde afwerking is eenvoudig schoon te maken en daarnaast zorgen de antislipvoeten voor stevige plaatsing!
Specificaties
| Serie | HENDI THERMOSYSTEM |
|---|---|
| Type | THERMOSYSTEM 1 |
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verwarming | Elektrisch |
| Voedselpannen | 1 |
| Bruto inhoud | 1x 4 liter |
| Voedselpanformaat | Ø 180/215 x H 177 mm |
| Temperatuurbereik | 30°C / 85°C |
| Aftapkraan/-kranen | Nee |
| Bediening | Analoog |
| Onderstel | Nee |
| Materiaal | RVS 18/0 |
| IP-klasse | IPX3 |
| Bijgesloten | Voedselpan (4 liter), deksel |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 150 cm |
| Gewicht | 4,12 kg |
| Breedte | 256 mm |
| Diepte | 312 mm |
| Hoogte | 298 mm |
Bestel de HENDI Hotpot Bain-Marie | THERMOSYSTEM | 1x 4L (Ø215mm) | 30°C/85°C | 0.2kW (230V) | 256x312x298(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 201107 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


