Bartscher Koel-/vrieskast | 820l | Zwart | -18°c/-22°c & 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1220x805x2000(h)mm
€3.498,00
€2.623,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koel-/vrieskast | 820l | Zwart | -18°c/-22°c & 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1220x805x2000(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.498,00
U bespaart €874,50 (25%)
€2.623,50 excl. btw
€3.174,44 incl. btw
Of €1.058,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700901 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Combinatie koelkast en vrieskast compleet in een zwart design. De glazen deuren maken een direct zicht op de inhoud mogelijk, dat door de apart geschakelde LED-verlichting in juist licht kan worden gezet.
Bestel de Bartscher Koel-/Vrieskast | 820L | Zwart | -18°C/-22°C & 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1220x805x2000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher KTK2-222 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 820 liter |
| Materiaal | Gelakt staal (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (intern/extern) |
| Temperatuurbereik | -18°C / -22°C & 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (80 g) |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 25°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm (cyclopentaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 500 x 485 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 18 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 6570 kWh |
| Aansluitwaarde | 1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 201 kg |
| Breedte | 1220 mm |
| Diepte | 805 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
Bestel de Bartscher Koel-/Vrieskast | 820L | Zwart | -18°C/-22°C & 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1220x805x2000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700901 |
| EAN / Barcode | 4015613842868 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












