Bartscher Koel-/vrieskast | 484l (2/1 Gn) | Rvs | -18°c/-22°c & 0°c/+10°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 645x840x2008(h)mm
€2.959,00
€2.219,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koel-/vrieskast | 484l (2/1 Gn) | Rvs | -18°c/-22°c & 0°c/+10°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 645x840x2008(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING
€2.959,00
U bespaart €739,75 (25%)
€2.219,25 excl. btw
€2.685,29 incl. btw
Of €895,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700826 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koeling combineert koelen en vriezen en biedt zodoende snelle toegang tot gekoelde en bevroren goederen een geringe ruimtebehoefte. Het interieur in 2/1 GN-formaat kan zowel voor de bijgevoegde roosters als voor andere GN-accessoires worden gebruikt.
Bestel de Bartscher Koel-/Vrieskast | 484L (2/1 GN) | RVS | -18°C/-22°C & 0°C/+10°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 645x840x2008(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 430 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS (intern/extern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern) |
| Temperatuurbereik | -18°C / -22°C & 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (75 g) |
| Klimaatklasse | N |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm (cyclopentaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 7 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2555 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,77 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 123 kg |
| Breedte | 645 mm |
| Diepte | 840 mm |
| Hoogte | 2008 mm |
Bestel de Bartscher Koel-/Vrieskast | 484L (2/1 GN) | RVS | -18°C/-22°C & 0°C/+10°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 645x840x2008(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700826 |
| EAN / Barcode | 4015613689012 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen








