Hendi Hokker | Profiline | Propaangas | Enkele Brander | 6.4kw | 425x425x400(h)mm
€595,00
€446,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Hokker | Profiline | Propaangas | Enkele Brander | 6.4kw | 425x425x400(h)mm | 6.4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€595,00
U bespaart €148,75 (25%)
€446,25 excl. btw
€539,96 incl. btw
Of €179,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 147108 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele hokker uit de ProfiLine HENDI is uitgevoerd met extra robuust RVS frame en geëmailleerde gietijzeren pannendrager. Daardoor is de hokker geschikt voor het dragen extra zware pannen.
De hokker is voorzien een brander met enkele ring die voorbereid is op propaangas met piëzo ontsteking, zodat een elektrische aansluiting niet nodig is om toch op een veilige manier te ontsteken.
Deze HENDI hokker wordt geleverd inclusief gasslang en drukregelaar. Bovendien zijn er diverse accessoires voor beschikbaar, zoals een verhogingsonderstel, ring om wokpannen te dragen, een speciale (extra grote) bijpassende wok en een pandrager-verkleiner!
Bestel de HENDI Hokker | ProfiLine | Propaangas | Enkele Brander | 6.4kW | 425x425x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De hokker is voorzien een brander met enkele ring die voorbereid is op propaangas met piëzo ontsteking, zodat een elektrische aansluiting niet nodig is om toch op een veilige manier te ontsteken.
Deze HENDI hokker wordt geleverd inclusief gasslang en drukregelaar. Bovendien zijn er diverse accessoires voor beschikbaar, zoals een verhogingsonderstel, ring om wokpannen te dragen, een speciale (extra grote) bijpassende wok en een pandrager-verkleiner!
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Type | Hokker |
| Verhitting | Propaan-/butaangas |
| Branders / kookpunten | 1 (enkele ring) |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Verstelbare poten | Nee |
| Vermogen | 6,7 kW |
| Gewicht | 15,6 kg |
| Breedte | 425 mm |
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de HENDI Hokker | ProfiLine | Propaangas | Enkele Brander | 6.4kW | 425x425x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 147108 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


