Hendi Hagelsnijder | Rvs | Uittrekbaar | 5 Wielen | 222x56x55(h)mm
€69,50
€59,08
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Hagelsnijder | Rvs | Uittrekbaar | 5 Wielen | 222x56x55(h)mm
OP VOORRAAD
€69,50
U bespaart €10,43 (15%)
€59,08 excl. btw
€71,48 incl. btw
Of €23,83 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 515044 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI hagelsnijder is uitgerust met 5 gladde snijwieltjes Ø55 mm en maakt het mogelijk om de snijbreedte eenvoudig aan te passen 13 tot 125 mm. Ideaal voor het snel en precies snijden hagelslag, chocolade of andere fijne ingrediënten, met een duurzaam en hoogwaardig RVS ontwerp.
Bestel de HENDI Hagelsnijder | RVS | Uittrekbaar | 5 Wielen | 222x56x55(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS 18/8 |
|---|---|
| Gewicht | 0,62 kg |
| Breedte | 222 mm |
| Diepte | 56 mm |
| Hoogte | 55 mm |
Bestel de HENDI Hagelsnijder | RVS | Uittrekbaar | 5 Wielen | 222x56x55(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 515044 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


