Hendi Groentezeef | Rvs | ø200mm
€59,89
€44,92
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Groentezeef | Rvs | ø200mm
OP VOORRAAD
€59,89
U bespaart €14,97 (25%)
€44,92 excl. btw
€54,35 incl. btw
Of €18,12 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 515501 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze groentezeef HENDI is perfect voor het bereiden romige soepen en tomatensauzen. Gemaakt hoogwaardig RVS voor intensief gebruik in professionele keukens. Wordt geleverd met twee zeefschijven (Ø 140 mm), één grove en één fijne, waarmee je eenvoudig de gewenste textuur bereikt.
Bestel de HENDI Groentezeef | RVS | Ø200mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS 18/10 |
|---|---|
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Bijgesloten | 1x grove zeefschijf – Ø 140 mm, 1x fijne zeefschijf – Ø 140 mm |
| Gewicht | 0,94 kg |
| Diameter | 200 mm |
Bestel de HENDI Groentezeef | RVS | Ø200mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 515501 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

