Hendi Doseerfles | Kunststof | Zwart | 230ml | Non-drip | ø50x160(h)mm
€3,39
€2,54
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Doseerfles | Kunststof | Zwart | 230ml | Non-drip | ø50x160(h)mm
OP VOORRAAD
€3,39
U bespaart €0,85 (25%)
€2,54 excl. btw
€3,08 incl. btw
Of €1,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 558096 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze set 4 mini doseerflessen HENDI is ideaal voor het precies doseren vloeistoffen, dressings, sauzen en mousses tijdens het opmaken borden. De lange, smalle tip met klein doseergat zorgt voor maximale precisie, terwijl de ergonomische vorm comfortabel werken mogelijk maakt. Dankzij de dop met stop lekt de inhoud niet ongecontroleerd en blijft deze langer vers.
Bestel de HENDI Doseerfles | Kunststof | Zwart | 230ml | Non-Drip | Ø50x160(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Inhoud | 230 ml |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen (voedselveilig) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Diameter | 50 mm |
| Hoogte | 160 mm |
Bestel de HENDI Doseerfles | Kunststof | Zwart | 230ml | Non-Drip | Ø50x160(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 558096 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


