Hendi Dönerschep | Rvs | 275x230mm
€38,89
€29,17
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Dönerschep | Rvs | 275x230mm
OP VOORRAAD
€38,89
U bespaart €9,72 (25%)
€29,17 excl. btw
€35,29 incl. btw
Of €11,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 523964 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI dönerschep is een onmisbaar hulpmiddel voor iedere professionele horecakeuken. Deze schep is speciaal ontworpen voor het eenvoudig en nauwkeurig opscheppen döner- en kebabvlees en zorgt voor een efficiënte en vlotte bediening, zelfs tijdens piekmomenten.
De dönerschep is vervaardigd uit hoogwaardig RVS, wat garant staat voor langdurige duurzaamheid en intensief dagelijks gebruik. Het ergonomische handvat fenol-formaldehydehars is hittebestendig en biedt een veilige, comfortabele grip hoge temperaturen. Dankzij de eenvoudige montage is de schep snel klaar voor gebruik en direct inzetbaar in iedere professionele keuken.
Bestel de HENDI Dönerschep | RVS | 275x230mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De dönerschep is vervaardigd uit hoogwaardig RVS, wat garant staat voor langdurige duurzaamheid en intensief dagelijks gebruik. Het ergonomische handvat fenol-formaldehydehars is hittebestendig en biedt een veilige, comfortabele grip hoge temperaturen. Dankzij de eenvoudige montage is de schep snel klaar voor gebruik en direct inzetbaar in iedere professionele keuken.
Specificaties
| Kleur / afwerking | RVS |
|---|---|
| Gewicht | 0,53 kg |
| Breedte | 275 mm |
| Diepte | 230 mm |
Bestel de HENDI Dönerschep | RVS | 275x230mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 523964 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-20% KORTING
Naomi-Grills
Brander Keramisch | Voor Shoarma/pita Grill
-20% KORTING
Naomi-Grills
Naomi Grills Termokoppel Naomi 150cm
-20% KORTING
Naomi-Grills


