Hendi Cook&hold Oven | 3 Niveaus (en/gn) | 1°c/120°c | 1.2kw (230v) | 495x690x415(h)mm
€1.398,50
€1.048,88
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Cook&hold Oven | 3 Niveaus (en/gn) | 1°c/120°c | 1.2kw (230v) | 495x690x415(h)mm | 1.2kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.398,50
U bespaart €349,63 (25%)
€1.048,88 excl. btw
€1.269,14 incl. btw
Of €423,05 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 225479 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele Cook&Hold oven HENDI is ontworpen voor het langzaam garen of verwarmen voedsel, waarbij het proces zeer nauwkeurig kan worden ingesteld en gecontroleerd. Dit zorgt voor een perfecte garing en ongekende smaak de producten en gerechten.
Nauwkeurig InstelbaarHet apparaat beschikt over eenvoudige digitale bediening en is standaard voorzien een afzonderlijk instelbare kernthermometer. Samen met het temperatuurbereik dat per 1°C kan worden ingesteld tot een maximum 120°C (of 100°C voor warmhouden) zorgt dit voor zéér nauwkeurige bediening de oven.
Doordacht OntwerpDe Cook&Hold oven is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS met verzonken handgrepen aan de zijkanten voor eenvoudig verplaaten en vervoeren. De deur is voorzien eenvoudig te reinigen rubbers en de scharnierkant de deur kan worden gewisseld.
De binnenkant is daarnaast uitgevoerd met afgeronde hoeken voor eenvoudig reingen en wordt vanaf 4 kanten verwarmd voor een optimale en zeer gelijkmatige warmteverdeling. Bovendien zorgt de extra dikke isolatie in de wanden voor beter temperatuurbehoud en daardoor een lager energieverbruik.
De binnenruimte heeft drie niveaus en is geschikt voor zowel 1/1 GN-formaat als euronorm-/bakerynormformaat, waardoor een ruim aanbod aan los verkrijgbare roosters, GN-bakken en bakplaten beschikbaar zijn voor gebruik in de Cook&Hold oven.
Bestel de HENDI Cook&Hold Oven | 3 Niveaus (EN/GN) | 1°C/120°C | 1.2kW (230V) | 495x690x415(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Nauwkeurig InstelbaarHet apparaat beschikt over eenvoudige digitale bediening en is standaard voorzien een afzonderlijk instelbare kernthermometer. Samen met het temperatuurbereik dat per 1°C kan worden ingesteld tot een maximum 120°C (of 100°C voor warmhouden) zorgt dit voor zéér nauwkeurige bediening de oven.
Doordacht OntwerpDe Cook&Hold oven is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS met verzonken handgrepen aan de zijkanten voor eenvoudig verplaaten en vervoeren. De deur is voorzien eenvoudig te reinigen rubbers en de scharnierkant de deur kan worden gewisseld.
De binnenkant is daarnaast uitgevoerd met afgeronde hoeken voor eenvoudig reingen en wordt vanaf 4 kanten verwarmd voor een optimale en zeer gelijkmatige warmteverdeling. Bovendien zorgt de extra dikke isolatie in de wanden voor beter temperatuurbehoud en daardoor een lager energieverbruik.
De binnenruimte heeft drie niveaus en is geschikt voor zowel 1/1 GN-formaat als euronorm-/bakerynormformaat, waardoor een ruim aanbod aan los verkrijgbare roosters, GN-bakken en bakplaten beschikbaar zijn voor gebruik in de Cook&Hold oven.
Specificaties
| Verhitting | Cook&Hold, slowcooking, warmhouden |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 1°C / 120°C |
| Aantal niveaus | 3 |
| Niveauformaat | EN (600 x 400 mm) / 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Kernthermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Scharnierkant | Links |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 1,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 25 kg |
| Breedte | 495 mm |
| Diepte | 690 mm |
| Hoogte | 415 mm |
Bestel de HENDI Cook&Hold Oven | 3 Niveaus (EN/GN) | 1°C/120°C | 1.2kW (230V) | 495x690x415(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 225479 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


