Hendi Citruspers | Barup | Aluminium | Oranje | Sinaasappel | Handmatig | 232x91x60(h)mm
€13,89
€11,81
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Citruspers | Barup | Aluminium | Oranje | Sinaasappel | Handmatig | 232x91x60(h)mm
OP VOORRAAD
€13,89
U bespaart €2,08 (15%)
€11,81 excl. btw
€14,29 incl. btw
Of €4,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 592069 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De oranje citruspers uit de BarUp serie HENDI is geschikt voor het persen sinaasappels. Dankzij het slimme ontwerp kun je eenvoudig al het sap uit de vrucht halen, terwijl zaden en vruchtvlees in de pers blijven zitten. De pers is vervaardigd uit een gepoedercoate dikke aluminiumlegering, waardoor hij stevig en duurzaam is. De ergonomische handgreep zorgt voor een comfortabele bediening, zodat je snel verse sinaasappelsap kunt bereiden voor sappen en cocktails. De citruspers is niet vaatwasmachinebestendig en moet met de hand worden schoongemaakt.
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | Aluminium | Oranje | Sinaasappel | Handmatig | 232x91x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Werking | Handmatig |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur / afwerking | Oranje |
| Gewicht | 0,26 kg |
| Breedte | 232 mm |
| Diepte | 91 mm |
| Hoogte | 60 mm |
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | Aluminium | Oranje | Sinaasappel | Handmatig | 232x91x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 592069 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


