Hendi Chafing Dish | Tesino | Elektrisch | ≤ 85°c | 0.5kw (230v) | ø405x248(h)mm
€98,50
€83,73
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Chafing Dish | Tesino | Elektrisch | ≤ 85°c | 0.5kw (230v) | ø405x248(h)mm | 0.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€98,50
U bespaart €14,78 (15%)
€83,73 excl. btw
€101,31 incl. btw
Of €33,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 204832 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De TESINO elektrische chafing dish HENDI is ideaal voor bijvoorbeeld buffetten en catering. Het ronde ontwerp met de strakke zwarte afwerking zorgt voor een luxe uitstraling en door het glazen deksel is de inhoud altijd perfect zichtbaar, voor optimale presentatie.
De temperatuur de TESINO is traploos in te stellen tot 85°C en het apparaat werkt zo goed als geluidloos het opwarmen. De waterpan is uitgevoerd in hittebestendig polypropyleen en de voedselpan heeft een inhoud 6,8 liter.
Bestel de HENDI Chafing Dish | TESINO | Elektrisch | ≤ 85°C | 0.5kW (230V) | Ø405x248(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De temperatuur de TESINO is traploos in te stellen tot 85°C en het apparaat werkt zo goed als geluidloos het opwarmen. De waterpan is uitgevoerd in hittebestendig polypropyleen en de voedselpan heeft een inhoud 6,8 liter.
Specificaties
| Type | TESINO |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Bruto inhoud | 6,8 liter |
| Temperatuurbereik | ≤ 85°C |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Bijgesloten | Waterpan, voedselpan |
| Vermogen | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 3,55 kg |
| Breedte | Ø 405 mm |
| Hoogte | 248 mm |
Bestel de HENDI Chafing Dish | TESINO | Elektrisch | ≤ 85°C | 0.5kW (230V) | Ø405x248(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 204832 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
