Emga Chafing Dish Rvs Elektrisch | 1/1 GN | 1kw | 620x360x280(h)mm
€125,00
€106,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Chafing Dish Rvs Elektrisch | 1/1 GN | 1kw | 620x360x280(h)mm | 1kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€125,00
U bespaart €18,75 (15%)
€106,25 excl. btw
€128,56 incl. btw
Of €42,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 861120 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Chafing dish elektrisch
1/1 GN geheel RVS met voedselpan, thermostatisch instelbaar en voorzien verlichte hoofdschakelaar.
Voltage 230V
Watt 1000 / 1kW
Afmeting 620x360x280(h)mm
Bestel de EMGA Chafing dish RVS elektrisch | 1/1 GN | 1kW | 620x360x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
1/1 GN geheel RVS met voedselpan, thermostatisch instelbaar en voorzien verlichte hoofdschakelaar.
Voltage 230V
Watt 1000 / 1kW
Afmeting 620x360x280(h)mm
Specificaties
| Breedte | 360mm |
|---|---|
| Diepte | 620mm |
| Hoogte | 280mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1 |
| Gewicht | 7.57kg |
Bestel de EMGA Chafing dish RVS elektrisch | 1/1 GN | 1kW | 620x360x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 861120 |
| EAN / Barcode | 04891342838217 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

