Emga Chafing Dish | Elektrisch | 1/1 GN | 1.85kw | 640x350x310(h)mm
€109,00
€92,65
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Chafing Dish | Elektrisch | 1/1 GN | 1.85kw | 640x350x310(h)mm | 1.85kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€109,00
U bespaart €16,35 (15%)
€92,65 excl. btw
€112,11 incl. btw
Of €37,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 861100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Chafing dish elektrisch
1/1 GN met RVS frame, voedselpan en deksel, de waterbak is vervaardigd uit hoogwaardig hittebestendige polypropyleen, thermostatisch instelbaar en voorzien verlichte hoofdschakelaar.
Voltage 230V
Watt 1850 / kW 1,85
Afmeting 640x350x310(h)mm
Bestel de EMGA Chafing Dish | Elektrisch | 1/1 GN | 1.85kW | 640x350x310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
1/1 GN met RVS frame, voedselpan en deksel, de waterbak is vervaardigd uit hoogwaardig hittebestendige polypropyleen, thermostatisch instelbaar en voorzien verlichte hoofdschakelaar.
Voltage 230V
Watt 1850 / kW 1,85
Afmeting 640x350x310(h)mm
Specificaties
| Breedte | 350mm |
|---|---|
| Diepte | 640mm |
| Hoogte | 310mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1.85 |
| Gewicht | 6.2kg |
Bestel de EMGA Chafing Dish | Elektrisch | 1/1 GN | 1.85kW | 640x350x310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 861100 |
| EAN / Barcode | 04891342881213 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

