Bartscher Chafing Dish | Elektrisch | 1/1 GN | 40°c/90°c | 0.5kw (230v) | Touchbediening + Afstandsbediening | 560x425x225(h)mm
€398,00
€298,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Chafing Dish | Elektrisch | 1/1 GN | 40°c/90°c | 0.5kw (230v) | Touchbediening + Afstandsbediening | 560x425x225(h)mm | 0.5kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€398,00
U bespaart €99,50 (25%)
€298,50 excl. btw
€361,19 incl. btw
Of €120,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 500935 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze geavanceerde Bartscher elektrische chafing dish in stijlvol zwart combineert een representatieve uitstraling met optimaal gebruiksgemak. De zwarte behuizing en het verchroomde deksel met groot glazen venster zorgen voor een luxe presentatie, ideaal voor zelfbedieningsbuffetten en andere cateringtoepassingen. En dankzij het soft-close deksel met hydraulisch scharnier opent het soepel en sluit het deksel gecontroleerd en geruisloos.
De chafing dish is voorzien een 1/1 GN voedselpan met een diepte 65 mm en biedt nauwkeurige temperatuurregeling het touchpaneel met duidelijke temperatuurweergave. Het temperatuurbereik 40°C/90°C kan daarmee eenvoudig en bijzonder precies worden ingesteld in stappen 1°C. En voor unieke draadloze bediening is bovendien een praktische afstandsbediening bijgesloten, zodat het apparaat ook heel eenvoudig op afstand kan worden ingesteld.
Bestel de Bartscher Chafing Dish | Elektrisch | 1/1 GN | 40°C/90°C | 0.5kW (230V) | Touchbediening + Afstandsbediening | 560x425x225(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De chafing dish is voorzien een 1/1 GN voedselpan met een diepte 65 mm en biedt nauwkeurige temperatuurregeling het touchpaneel met duidelijke temperatuurweergave. Het temperatuurbereik 40°C/90°C kan daarmee eenvoudig en bijzonder precies worden ingesteld in stappen 1°C. En voor unieke draadloze bediening is bovendien een praktische afstandsbediening bijgesloten, zodat het apparaat ook heel eenvoudig op afstand kan worden ingesteld.
Specificaties
| Type | Bartscher 1/1 500 EP-S |
|---|---|
| Verwarming | Elektrisch |
| Bruto inhoud | 9 liter |
| Capaciteit | 1/1 GN (H 65 mm) |
| Temperatuurbereik | 40°C / 90°C |
| Bediening | Touch + afstandsbediening |
| Materiaal | RVS, glas |
| Kleur / afwerking | Matzwart, verchroomd |
| Bijgesloten | Waterpan, voedselpan, afstandsbediening |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 12,1 kg |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 225 mm |
Bestel de Bartscher Chafing Dish | Elektrisch | 1/1 GN | 40°C/90°C | 0.5kW (230V) | Touchbediening + Afstandsbediening | 560x425x225(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 500935 |
| EAN / Barcode | 4015613863634 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












