Emga Chafing Dish Elektrisch Rvs Rond 6,8l | Incl. Elektr. Verhittingselement | 360w | 510x450x250(h)mm
€224,00
€190,40
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Chafing Dish Elektrisch Rvs Rond 6,8l | Incl. Elektr. Verhittingselement | 360w | 510x450x250(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€224,00
U bespaart €33,60 (15%)
€190,40 excl. btw
€230,38 incl. btw
Of €76,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 861130 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Chafing dish elektrisch RVS rond, met voedselpan, vastzetbare glasdeksel met stabilisatie, inclusief elektrisch verhittingselement.
Watt 360
Voltage 230V
Afmeting 510x450x250(h)mm
Bestel de EMGA Chafing dish elektrisch RVS rond 6,8L | Incl. elektr. verhittingselement | 360W | 510x450x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Watt 360
Voltage 230V
Afmeting 510x450x250(h)mm
Specificaties
| Breedte | 450mm |
|---|---|
| Diepte | 510mm |
| Hoogte | 250mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 360 |
| Gewicht | 6 |
Bestel de EMGA Chafing dish elektrisch RVS rond 6,8L | Incl. elektr. verhittingselement | 360W | 510x450x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 861130 |
| EAN / Barcode | 06940993027018 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



