Hendi Broodjesstandaard | Rvs | 7 Broodjes | 475x105x60(h)mm
€22,29
€18,95
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Broodjesstandaard | Rvs | 7 Broodjes | 475x105x60(h)mm
OP VOORRAAD
€22,29
U bespaart €3,34 (15%)
€18,95 excl. btw
€22,93 incl. btw
Of €7,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 429419 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze standaard is ideaal voor het serveren broodjes en kan bijvoorbeeld op een koelvitrine of koeltoonbank worden geplaatst, zodat klanten heel eenvoudig kunnen worden bediend.
De standaard is uitgevoerd in hoogwaardig geborsteld RVS en heeft een capaciteit voor 7 broodjes.
Bestel de HENDI Broodjesstandaard | RVS | 7 Broodjes | 475x105x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De standaard is uitgevoerd in hoogwaardig geborsteld RVS en heeft een capaciteit voor 7 broodjes.
Specificaties
| Capaciteit | 7 broodjes |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 0,72 kg |
| Breedte | 475 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Hoogte | 60 mm |
Bestel de HENDI Broodjesstandaard | RVS | 7 Broodjes | 475x105x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 429419 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


