Diverso by Diamond Warmhoudvitrine | Rvs | 30°c/90°c | 3 Niveaus | 1.1kw (230v) | 692x582x685(h)mm
€790,00
€592,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Warmhoudvitrine | Rvs | 30°c/90°c | 3 Niveaus | 1.1kw (230v) | 692x582x685(h)mm | 1.1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€790,00
U bespaart €197,50 (25%)
€592,50 excl. btw
€716,93 incl. btw
Of €238,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | R122-EXPO |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele warmhoudvitrine met 3 niveaus Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met geventileerde elektrische verwarming en bevochtiging om de heerlijkste producten en gerechten - zoals bijvoorbeeld croissants en andere bakkerswaren, warme broodjes, pizza slices of warme gerechten - op de perfecte temperatuur te bewaren, zonder deze te laten uitdrogen.
Optimale PresentatieDe etaleerruimte is verdeeld over 3 verchroomde presentatieroosters, welke indien gewenst ook kunnen worden verwijderd om bijvoorbeeld ruimte te maken voor hogere producten, waarbij het grote glasoppervlak rondom en de interne LED-verlichting voor aantrekkelijke presentatie de inhoud zorgt.
Efficiënte VerwarmingDe warmhoudvitrine heeft geventileerde elektrische verhitting, voor optimale verdeling de warme lucht, waarbij het temperatuurbereik 30°C/90°C eenvoudig thermostatisch instelbaar is. De controlelampes zorgen bovendien dat de status het apparaat altijd zichtbaar is, wat samen met de aparte aan-/uitschakelaar en thermometer aan de voorkant extra veiligheid en gebruikscomfort biedt.
Om te zorgen dat de producten in de vitrine niet uitdrogen, is het apparaat voorzien een bevochtigingssysteem met verwijderbare waterbak dat de luchtvochtigheid perfect houdt om diverse soorten gerechten in optimale conditie in het apparaat warm te kunnen houden.
Praktische ConstructieDe basis de vitrine is gemaakt hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking. Het Thermopane®-glas de warmhoudvitrine heeft een gebogen afwerking aan de voorkant, met daarboven een praktisch vlak oppervlak om bediening klanten makkelijker te maken of bijvoorbeeld extra producten op te etaleren. En voor probleemloos bijvullen de presenatieroosters heeft de vitrine 2 transparante schuifdeuren aan de bedieningskant.
Zowel de presentatieroosters als de RVS bodemplaten in de etalleerruimte en het waterreservoir zijn verwijderbaar, wat het schoonmaken en onderhouden een stuk makkelijker maakt!
Bestel de Diverso by Diamond Warmhoudvitrine | RVS | 30°C/90°C | 3 Niveaus | 1.1kW (230V) | 692x582x685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale PresentatieDe etaleerruimte is verdeeld over 3 verchroomde presentatieroosters, welke indien gewenst ook kunnen worden verwijderd om bijvoorbeeld ruimte te maken voor hogere producten, waarbij het grote glasoppervlak rondom en de interne LED-verlichting voor aantrekkelijke presentatie de inhoud zorgt.
Efficiënte VerwarmingDe warmhoudvitrine heeft geventileerde elektrische verhitting, voor optimale verdeling de warme lucht, waarbij het temperatuurbereik 30°C/90°C eenvoudig thermostatisch instelbaar is. De controlelampes zorgen bovendien dat de status het apparaat altijd zichtbaar is, wat samen met de aparte aan-/uitschakelaar en thermometer aan de voorkant extra veiligheid en gebruikscomfort biedt.
Om te zorgen dat de producten in de vitrine niet uitdrogen, is het apparaat voorzien een bevochtigingssysteem met verwijderbare waterbak dat de luchtvochtigheid perfect houdt om diverse soorten gerechten in optimale conditie in het apparaat warm te kunnen houden.
Praktische ConstructieDe basis de vitrine is gemaakt hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking. Het Thermopane®-glas de warmhoudvitrine heeft een gebogen afwerking aan de voorkant, met daarboven een praktisch vlak oppervlak om bediening klanten makkelijker te maken of bijvoorbeeld extra producten op te etaleren. En voor probleemloos bijvullen de presenatieroosters heeft de vitrine 2 transparante schuifdeuren aan de bedieningskant.
Zowel de presentatieroosters als de RVS bodemplaten in de etalleerruimte en het waterreservoir zijn verwijderbaar, wat het schoonmaken en onderhouden een stuk makkelijker maakt!
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Niveaus | 3 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Temperatuurbereik | 30°C / 90°C |
| Verwarming | Geventileerd |
| Bevochtiging | Ja |
| Voorruit | Gesloten |
| Voorruitvorm | Gebogen |
| Bedieningskant | Schuifdeuren |
| Bediening | Analoog |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 1,1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 55 kg |
| Breedte | 692 mm |
| Diepte | 582 mm |
| Hoogte | 685 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Warmhoudvitrine | RVS | 30°C/90°C | 3 Niveaus | 1.1kW (230V) | 692x582x685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | R122-EXPO |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




