Diamond Teppanyaki | Elektrische | 2 Zones | 2x 3.15kw | 580x500x125(h)mm
€5.584,00
€4.188,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Teppanyaki | Elektrische | 2 Zones | 2x 3.15kw | 580x500x125(h)mm | 400kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.584,00
U bespaart €1.396,00 (25%)
€4.188,00 excl. btw
€5.067,48 incl. btw
Of €1.689,16 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CK58/S |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Teppanyaki | Elektrische | 2 Zones | 2x 3.15kw | 580x500x125(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Teppanyaki Grills. Voorzien van een vermogen van 3.15 kW, 400V aansluiting. Extra voordelen: instelbare thermostaat. wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Verwarmingsoppervlakte 492x412mm- Plaat in R.V.S (AISI 420), dikte 16 mm. - Met trechter voor afvoer vetten, lade aan de voorkant, gemakkelijk schoon te maken.- Verwarming elektriciteit, heel de oppervlakte bedekkend, gelijke verdeling warmte, te bedienen schakelcentrales (50°C tot 250°C) - Isolatie het apparaat, met plaat aluminium met dikte 10 mm.- Deze versies kunnen ook worden ingebouwd (naar de behoeften de klant). - Realisatie in R.V.S. - Apparaten voldoen aan de huidige geldende (EC) normen. - Vetafvoer verwijderbaar 3 kanten, inclusief. - Uitgerust met veiligheidsthermostaat.Afmeting 580x500x125(h)mm
kW 6,3
Gewicht 54 kg
Elektrische aansluiting 400V
Frequentie 50-60Hz
Inhoud m3 0,16
Specificaties
| Breedte | 580mm |
|---|---|
| Diepte | 500mm |
| Hoogte | 125mm |
| Voltage | 400 |
| Kw/h | 6.3 |
| Gewicht | 54Kg |
| Volume | 0.16 |
Bestel de Diamond Teppanyaki | Elektrische | 2 Zones | 2x 3.15kW | 580x500x125(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CK58/S |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

