Automatische Zeef | 150kg/uur | 1.8kw (400v) | 1030x400x860(h)mm
€7.150,00
€6.077,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Automatische Zeef | 150kg/uur | 1.8kw (400v) | 1030x400x860(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€7.150,00
U bespaart €1.072,50 (15%)
€6.077,50 excl. btw
€7.353,78 incl. btw
Of €2.451,26 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Robot Coupe |
| Artikelnummer: | C200 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Automatische Zeef is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS.
| Afmetingen (BxDxH) | 1030 mm x 400 mm x 860 mm |
| Voeding | 400 V |
| Aansluitwaarde | 1,8 kW |
| Gewicht | 40 kg |
| Type | Robot Coupe C200 |
| Merk | Robot Coupe |
|---|---|
| Artikelnummer | C200 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-15% KORTING
Emga
Cutter 3,0l
-15% KORTING
Emga
Cutter 5,0l
-25% KORTING
Bartscher
Cutter 1000
-15% KORTING
Emga
Cutter 0,83l
-15% KORTING
Emga


