Unninox Werktafel | Rvs | 2 Draaideuren | Achteropstand | 800x700x850(h)mm
€680,00
€476,00
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Werktafel | Rvs | 2 Draaideuren | Achteropstand | 800x700x850(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€680,00
U bespaart €204,00 (30%)
€476,00 excl. btw
€575,96 incl. btw
Of €191,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | UNN800TN |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (20 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele werktafel met achteropstand UNNINOX heeft een diepte 700 mm. De extra stevige constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) en het werkblad is versterkt met geluiddempend MDF.
Opslag- & WerkruimteDe werktafel is voorzien een onderkast met 2 draaideuren voor extra opbergruimte. Zo heb je altijd benodigde producten, ingrediënten, hulpmiddelen, etc. de hand, terwijl deuren zorgen dat je alles netjes uit het zicht kunt opbergen.
Optimale HygiëneDoor de achteropstand kan er niet zomaar iets achter de werktafel vallen, wat samen met de afgeronde hoeken en gladde oppervlakken zorgt voor maximale hygiëne en eenvoudig reinigen. De werktafel is bovendien voorzien verstelbare poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler is te plaatsen.
Bestel de UNNINOX Werktafel | RVS | 2 Draaideuren | Achteropstand | 800x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Opslag- & WerkruimteDe werktafel is voorzien een onderkast met 2 draaideuren voor extra opbergruimte. Zo heb je altijd benodigde producten, ingrediënten, hulpmiddelen, etc. de hand, terwijl deuren zorgen dat je alles netjes uit het zicht kunt opbergen.
Optimale HygiëneDoor de achteropstand kan er niet zomaar iets achter de werktafel vallen, wat samen met de afgeronde hoeken en gladde oppervlakken zorgt voor maximale hygiëne en eenvoudig reinigen. De werktafel is bovendien voorzien verstelbare poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler is te plaatsen.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Ja |
| Deuren | Draaideuren |
| Wielen | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | 55 kg |
Bestel de UNNINOX Werktafel | RVS | 2 Draaideuren | Achteropstand | 800x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | UNN800TN |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



