Bartscher Wafelijzer | Enkel | Hartvormige Wafels | 50°c/300°c | 2.2kw (230v) | Timer | 285x470x225(h)mm
€598,00
€448,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Wafelijzer | Enkel | Hartvormige Wafels | 50°c/300°c | 2.2kw (230v) | Timer | 285x470x225(h)mm | 2.2kW
GRATIS VERZENDING
€598,00
U bespaart €149,50 (25%)
€448,50 excl. btw
€542,69 incl. btw
Of €180,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 370284 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het Bartscher wafelijzer voor hartvormige wafels combineert een stijlvol design met professionele prestaties. De matzwart gecoate RVS-behuizing geeft het apparaat een moderne uitstraling en de hartvormige geëmailleerde gietijzeren bakplaten zorgen voor een optimale warmteoverdracht, waardoor wafels gelijkmatig en mooi goudbruin worden gebakken.
De digitale bediening is geïntegreerd in de draaiknoppen en beschikt over afzonderlijke displays voor temperatuur en tijd, wat een zeer intuïtieve en nauwkeurige instelling mogelijk maakt. De temperatuur is instelbaar 50°C tot 300°C in stappen 1°C en dankzij de memory-functie kunnen veelgebruikte instellingen eenvoudig worden herhaald. De timer is daarbij instelbaar 10 sec. tot 9 min. 30 sec. en geeft een signaaltoon aan wanneer de ingestelde baktijd is verstreken.
Met dit wafelijzer bak je hartvormige wafels met een diameter 210 mm en een dikte 16 mm. Zo bereid je snel en consistent perfect gebakken wafels met een gelijkmatige structuur en een krokante buitenkant in een liefdevolle en speelse vorm.
Bestel de Bartscher Wafelijzer | Enkel | Hartvormige Wafels | 50°C/300°C | 2.2kW (230V) | Timer | 285x470x225(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De digitale bediening is geïntegreerd in de draaiknoppen en beschikt over afzonderlijke displays voor temperatuur en tijd, wat een zeer intuïtieve en nauwkeurige instelling mogelijk maakt. De temperatuur is instelbaar 50°C tot 300°C in stappen 1°C en dankzij de memory-functie kunnen veelgebruikte instellingen eenvoudig worden herhaald. De timer is daarbij instelbaar 10 sec. tot 9 min. 30 sec. en geeft een signaaltoon aan wanneer de ingestelde baktijd is verstreken.
Met dit wafelijzer bak je hartvormige wafels met een diameter 210 mm en een dikte 16 mm. Zo bereid je snel en consistent perfect gebakken wafels met een gelijkmatige structuur en een krokante buitenkant in een liefdevolle en speelse vorm.
Specificaties
| Type | Bartscher MDI 1HW211 S |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Wafeltype/-vorm | Hartvormig |
| Wafelmaat | Ø 210 x H 16 mm |
| Draaibaar | Nee |
| Verwisselbare wafelvormen | Nee |
| Materiaal/afwerking platen | Gietijzer (geëmailleerd) |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | ≤ 9 min. 30 sec. |
| Behuizing | RVS |
| Kleur / afwerking | Matzwart |
| IP-klasse | IPX3 |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 17,3 kg |
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Hoogte | 225 mm |
Bestel de Bartscher Wafelijzer | Enkel | Hartvormige Wafels | 50°C/300°C | 2.2kW (230V) | Timer | 285x470x225(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 370284 |
| EAN / Barcode | 4015613891095 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen








