Bartscher Dienbladenwagen | Rvs | 2x 8 Etages (443x343) + Bovenblad | Wielen (geremd) | 965x625x1695(h)mm
€619,00
€464,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Dienbladenwagen | Rvs | 2x 8 Etages (443x343) + Bovenblad | Wielen (geremd) | 965x625x1695(h)mm
GRATIS VERZENDING
€619,00
U bespaart €154,75 (25%)
€464,25 excl. btw
€561,74 incl. btw
Of €187,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 300199 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze omkaste dienbladenwagen Bartscher met 2x 8 etages creëert royale ruimte voor standaardformaat kantinedienbladen (443 x 343 mm) en beschikt daarnaast ook over een praktisch bovenblad met railing rondom. Verlaagde beugels zorgen daarbij voor een stabiele grip - zonder weg te glijden tijdens transport.
Bestel de Bartscher Dienbladenwagen | RVS | 2x 8 Etages (443x343) + Bovenblad | Wielen (Geremd) | 965x625x1695(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Met bovenblad (775 x 530 mm) |
|---|---|
| Capaciteit | 443 x 343 mm |
| Niveaus | 2x 8 + bovenblad |
| Tussenruimte | 145 mm |
| Materiaal | RVS |
| Constructie | Zelfmontage |
| Draagkracht | ≤ 10 kg (bovenblad), ≤ 48 kg (totaal) |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 37,2 kg |
| Breedte | 965 mm |
| Diepte | 625 mm |
| Hoogte | 1695 mm |
Bestel de Bartscher Dienbladenwagen | RVS | 2x 8 Etages (443x343) + Bovenblad | Wielen (Geremd) | 965x625x1695(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 300199 |
| EAN / Barcode | 4015613869926 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen









