Combisteel Regaalwagen | Rvs | 20 Etages (1/1 Gn) | Wielen (geremd) | 385x530x1800(h)mm
€650,00
€487,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Regaalwagen | Rvs | 20 Etages (1/1 Gn) | Wielen (geremd) | 385x530x1800(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€650,00
U bespaart €162,50 (25%)
€487,50 excl. btw
€589,88 incl. btw
Of €196,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7819.0014 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze regaalwagen CombiSteel heeft 20 handige etages om 1/1 GN-accessoires op te bergen. Het model is vervaardigd uit RVS. Met vier zwenkwielen, waarvan twee geremd, kun je de wagen soepel manoeuvreren en stevig vastzetten. De regaalwagen wordt geleverd met 1 jaar garantie.
Bestel de CombiSteel Regaalwagen | RVS | 20 Etages (1/1 GN) | Wielen (Geremd) | 385x530x1800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | 20 etages |
|---|---|
| Capaciteit | 20x 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 30 kg |
| Breedte | 385 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
Bestel de CombiSteel Regaalwagen | RVS | 20 Etages (1/1 GN) | Wielen (Geremd) | 385x530x1800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7819.0014 |
| EAN / Barcode | 7422242891872 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


