Combisteel Regaalwagen | Rvs | 12 Etages (en600x400) | Wielen (geremd) | 600x450x1785(h)mm
€410,00
€307,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Regaalwagen | Rvs | 12 Etages (en600x400) | Wielen (geremd) | 600x450x1785(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€410,00
U bespaart €102,50 (25%)
€307,50 excl. btw
€372,08 incl. btw
Of €124,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7490.0255 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze regaalwagen CombiSteel heeft 12 handige etages om EN600x400 accessoires op te bergen. Het model is vervaardigd uit RVS, en is bovendien demontabel om hem compact op te kunnen bergen wanneer je hem niet gebruikt. Met vier zwenkwielen, waarvan twee geremd, kun je de wagen soepel manoeuvreren en stevig vastzetten. De regaalwagen wordt geleverd met 1 jaar garantie.
Bestel de CombiSteel Regaalwagen | RVS | 12 Etages (EN600x400) | Wielen (Geremd) | 600x450x1785(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | 12 etages |
|---|---|
| Capaciteit | 12x EN (600 x 400 mm) |
| Materiaal | RVS |
| Constructie | Zelfmontage |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 27 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 1785 mm |
Bestel de CombiSteel Regaalwagen | RVS | 12 Etages (EN600x400) | Wielen (Geremd) | 600x450x1785(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7490.0255 |
| EAN / Barcode | 7435137823827 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


