Emga Regaalwagen (gn1/1-cap.17x) | 380x550x1690(h)mm
€459,00
€390,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Regaalwagen (gn1/1-cap.17x) | 380x550x1690(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€459,00
U bespaart €68,85 (15%)
€390,15 excl. btw
€472,08 incl. btw
Of €157,36 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 921060 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
extra zware roestvrijstalen uitvoering, voorzien 4 zwenkwielen waarvan 2 geremd, 17 regalen
Bestel de EMGA Regaalwagen (GN1/1-cap.17x) | 380x550x1690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Breedte | 380mm |
|---|---|
| Diepte | 550mm |
| Hoogte | 1690mm |
| Gewicht | 18.2kg |
Bestel de EMGA Regaalwagen (GN1/1-cap.17x) | 380x550x1690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 921060 |
| EAN / Barcode | 08421661080439 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

