Emga Regaalwagen (55x37-cap.1x12) | 512x612x1632(h)mm
€425,00
€361,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Regaalwagen (55x37-cap.1x12) | 512x612x1632(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€425,00
U bespaart €63,75 (15%)
€361,25 excl. btw
€437,11 incl. btw
Of €145,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 535040 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
zelf en eenvoudig te assembleren, geheel roestvrijstalen uitvoering, voorzien 4 zwenkwielen, 12 regalen
Bestel de EMGA regaalwagen (55x37-cap.1x12) | 512x612x1632(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Breedte | 512mm |
|---|---|
| Diepte | 612mm |
| Hoogte | 1632mm |
Bestel de EMGA regaalwagen (55x37-cap.1x12) | 512x612x1632(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 535040 |
| EAN / Barcode | 08712591168756 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

