Combisteel Koelkast | 1200l | Zwart | +1°c/+7°c | Geforceerd | Klapdeuren | Wielen | 1270x790x2140(h)mm
€3.265,00
€2.448,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | 1200l | Zwart | +1°c/+7°c | Geforceerd | Klapdeuren | Wielen | 1270x790x2140(h)mm | 1184x636x1594(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.265,00
U bespaart €816,25 (25%)
€2.448,75 excl. btw
€2.962,99 incl. btw
Of €987,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7072.1110 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze luxe koelkast CombiSteel is uitgevoerd met zowel binnen als buiten een strakke zwarte afwerking. De serie is verkrijgbaar in koelkasten met 1, 2, 3 of 4 deuren en vrieskasten met 1 of 2 deuren, zodat er voor elke inrichting een perfecte koeling of combinatie koelingen beschikbaar is.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de strakke afwerking zorgen dat de inhoud de koelkast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Krachtig & VerantwoordDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +1°C/+7°C, handmatige ontdooiing en eenvoudig digitaal bedieningspaneel met LED-display.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, heeft de koelkast 43 mm dikke isolatie en is het voorzien het relatief zuinige energielabel C, zodat je zeker weet een koeling hebt die niet te veel energie verbruikt.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien wielen en stelpoten voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat. En daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters per deur, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Bestel de CombiSteel Koelkast | 1200L | Zwart | +1°C/+7°C | Geforceerd | Klapdeuren | Wielen | 1270x790x2140(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de strakke afwerking zorgen dat de inhoud de koelkast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook zijn de meegeleverde roosters standaard al voorzien geïntegreerde prijskaarthouders.
Krachtig & VerantwoordDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +1°C/+7°C, handmatige ontdooiing en eenvoudig digitaal bedieningspaneel met LED-display.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290, heeft de koelkast 43 mm dikke isolatie en is het voorzien het relatief zuinige energielabel C, zodat je zeker weet een koeling hebt die niet te veel energie verbruikt.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien wielen en stelpoten voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat. En daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters per deur, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Specificaties
| Bruto inhoud | 1200 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1184 x D 636 x H 1594 mm |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +1°C / +7°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 30°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 43 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 glasdeuren |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 6,4 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2336 kWh |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Breedte | 1270 mm |
| Diepte | 790 mm |
| Hoogte | 2140 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | 1200L | Zwart | +1°C/+7°C | Geforceerd | Klapdeuren | Wielen | 1270x790x2140(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7072.1110 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


