Bartscher Waterkoker | Grijs/zwart | 1.5l | 40°c/100°c | Warmhoudfunctie | Afneembare Kan | Touchbediening | 1.8kw (230v) | 220x160x260(h)mm
€55,00
€41,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Waterkoker | Grijs/zwart | 1.5l | 40°c/100°c | Warmhoudfunctie | Afneembare Kan | Touchbediening | 1.8kw (230v) | 220x160x260(h)mm | 1.8kW
€55,00
U bespaart €13,75 (25%)
€41,25 excl. btw
€49,91 incl. btw
Of €16,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 200134 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze geavanceerde Bartscher waterkoker met temperatuurselectie en warmhoudfunctie combineert een krachtig vermogen met een elegant, donkergrijs design. De behuizing en binnenzijde zijn uitgevoerd in RVS en voorzien dubbelwandige isolatie voor een efficiënte warmtebehoud en veilige bediening. En het deksel en de handgreep zijn vervaardigd uit geïsoleerd zwart kunststof, wat extra gebruikscomfort biedt.
het digitale display met touchbediening zijn vier temperatuurniveaus 40°C tot 100°C selecteerbaar. De actuele watertemperatuur wordt continu weergegeven en een visuele indicatie toont of het water wordt gekookt of warmgehouden. De warmhoudfunctie houdt het water tot één uur op de gewenste temperatuur, terwijl automatische kookstop en droogkookbeveiliging zorgen voor extra veiligheid.
De waterkoker heeft een bruikbare inhoud minimaal 0,3 tot maximaal 1,5 liter en is 360° draaibaar en snoerloos afneembaar de sokkel. Het afgedekte verwarmingselement onder het reservoir vereenvoudigt het onderhoud en draagt aan een veilige en hygiënische werking in zowel professionele als particuliere omgevingen.
Bestel de Bartscher Waterkoker | Grijs/Zwart | 1.5L | 40°C/100°C | Warmhoudfunctie | Afneembare Kan | Touchbediening | 1.8kW (230V) | 220x160x260(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
het digitale display met touchbediening zijn vier temperatuurniveaus 40°C tot 100°C selecteerbaar. De actuele watertemperatuur wordt continu weergegeven en een visuele indicatie toont of het water wordt gekookt of warmgehouden. De warmhoudfunctie houdt het water tot één uur op de gewenste temperatuur, terwijl automatische kookstop en droogkookbeveiliging zorgen voor extra veiligheid.
De waterkoker heeft een bruikbare inhoud minimaal 0,3 tot maximaal 1,5 liter en is 360° draaibaar en snoerloos afneembaar de sokkel. Het afgedekte verwarmingselement onder het reservoir vereenvoudigt het onderhoud en draagt aan een veilige en hygiënische werking in zowel professionele als particuliere omgevingen.
Specificaties
| Type | Bartscher 1.5LD |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1,5 liter |
| Temperatuurbereik | 40°C / 100°C |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Bediening | Touch |
| Niveau-indicatie | Nee |
| Isolatie | Dubbelwandig |
| Materiaal | RVS, kunststof |
| Kleur / afwerking | Antracietgrijs, zwart |
| Aansluitwaarde | 1,8 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 80 cm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 260 mm |
Bestel de Bartscher Waterkoker | Grijs/Zwart | 1.5L | 40°C/100°C | Warmhoudfunctie | Afneembare Kan | Touchbediening | 1.8kW (230V) | 220x160x260(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 200134 |
| EAN / Barcode | 4015613885766 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Waterkoker 0,8l
-25% KORTING
Bartscher












