Unninox Houtskool Grill | 5 Lades | Met Filterkap | 1760x790x2150(h)mm
€5.381,00
€3.766,70
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Houtskool Grill | 5 Lades | Met Filterkap | 1760x790x2150(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.381,00
U bespaart €1.614,30 (30%)
€3.766,70 excl. btw
€4.557,71 incl. btw
Of €1.519,24 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | PNK-3 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Hitte bestendig glas
Modern design grill
Hoogwaardige constructie
Design imitatiehout
Verstelbaar in hoogte
Inclusief filterkap
Met 5 lades
Afmeting grillplaat 1575x500x200(135( (h)mm
Afmeting 1760x790x2150(h)mm
Bestel de UNNINOX Houtskool grill | 5 lades | Met filterkap | 1760x790x2150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Modern design grill
Hoogwaardige constructie
Design imitatiehout
Verstelbaar in hoogte
Inclusief filterkap
Met 5 lades
Afmeting grillplaat 1575x500x200(135( (h)mm
Afmeting 1760x790x2150(h)mm
Specificaties
| Breedte | 1760mm |
|---|---|
| Diepte | 790mm |
| Hoogte | 2150mm |
Bestel de UNNINOX Houtskool grill | 5 lades | Met filterkap | 1760x790x2150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | PNK-3 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



