Diamond Werkbank | Rvs | Draaideuren | Achteropstand | 800x700x880/1000(h)mm
€1.166,00
€874,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Werkbank | Rvs | Draaideuren | Achteropstand | 800x700x880/1000(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.166,00
U bespaart €291,50 (25%)
€874,50 excl. btw
€1.058,15 incl. btw
Of €352,72 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | VEX87-PN |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stevige professionele werkbank Diamond is vervaardigd uit RVS AISI 304 met “Scotch Brite” afwerking en speciaal ontworpen voor intensief gebruik in de professionele keuken. Het geluiddempende en versterkte werkblad, samen met het uitneembare en verstelbare tussentablet, zorgt voor optimale stabiliteit en duurzaamheid.
Stevige ConstructieDe werkbank is uitgerust met draaideuren met geïntegreerde handgrepen en een schuine achterwand 100 mm, volledig uitgevoerd in RVS, waardoor maximale stevigheid en hygiëne gegarandeerd zijn.
Optimaal GebruiksgemakDe verstelbare RVS poten maken het mogelijk de hoogte het werkblad aan te passen tussen 880 en 900 mm. Inclusief de 100 mm hoge achteropstand komt de totale hoogte uit op 980–1000 mm. Zo staat de werkbank altijd stabiel, zelfs op een enigszins oneffen vloer, en zijn de werkoppervlakken eenvoudig schoon te houden.
Bestel de Diamond Werkbank | RVS | Draaideuren | Achteropstand | 800x700x880/1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Stevige ConstructieDe werkbank is uitgerust met draaideuren met geïntegreerde handgrepen en een schuine achterwand 100 mm, volledig uitgevoerd in RVS, waardoor maximale stevigheid en hygiëne gegarandeerd zijn.
Optimaal GebruiksgemakDe verstelbare RVS poten maken het mogelijk de hoogte het werkblad aan te passen tussen 880 en 900 mm. Inclusief de 100 mm hoge achteropstand komt de totale hoogte uit op 980–1000 mm. Zo staat de werkbank altijd stabiel, zelfs op een enigszins oneffen vloer, en zijn de werkoppervlakken eenvoudig schoon te houden.
Specificaties
| Materiaal | RVS AISI-304 |
|---|---|
| Breedte(n) | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 880 / 1000 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Ja |
| Deuren | Draaideuren |
| Laden | Nee |
| Schappen | Ja |
| Schap(pen) verstelbaar | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Gewicht | 57 kg |
Bestel de Diamond Werkbank | RVS | Draaideuren | Achteropstand | 800x700x880/1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | VEX87-PN |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


