Diamond Onderstel-koel-/vrieswerkbank | Maxima 900+ | 225l | 2 Laden (2/1 Gn) | -22°c/+8°c | Geforceerd | Zonder Werkblad | 1200x829x627(h)mm
€9.744,00
€7.308,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Onderstel-koel-/vrieswerkbank | Maxima 900+ | 225l | 2 Laden (2/1 Gn) | -22°c/+8°c | Geforceerd | Zonder Werkblad | 1200x829x627(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€9.744,00
U bespaart €2.436,00 (25%)
€7.308,00 excl. btw
€8.842,68 incl. btw
Of €2.947,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | N22/SDT12-R2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De MAXIMA 900+ kooklijn Diamond biedt premium apparatuur met moderne vormgeving en hoogwaardige techniek, perfect voor veeleisende professionele keukens. Met het zeer ruime assortiment apparatuur en toebehoren uit deze kooklijn kan eenvoudig een volledige inrichting worden samengesteld.
Voor een ruime opzet is ook een rug-tegen-rug eilandopstelling mogelijk en de MAXIMA 900+ kooklijn deelt haar design met de MAXIMA 700+ kooklijn, zodat deze met een uniform design ook rug-tegen-rug of in dezelfde ruimte kunnen worden gecombineerd voor extra flexibiliteit het inrichten!
Gekoeld OnderstelDit onderstel is uitgevoerd als koel-/vrieswerkbank met ruime gekoelde laden, waar de tafelmodel apparaten en werkunits uit de kooklijn perfect op passen, tot een (gecombineerde) breedte 1200 mm. Dit zorgt niet alleen voor extra flexibel en praktisch gebruik, met gekoelde of diepgevroren producten en ingrediënten direct binnen handbereik tijdens het bereiden gerechten, maar bespaart ook de ruimte die anders nodig is voor een complete koelkast of koelwerkbank.
Krachtige KoelingHet apparaat is uitgevoerd met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen. Het temperatuurbereik -22°C/+8°C is eenvoudig instelbaar de digitale bediening met duidelijk display en soft-touch knoppen. Daarnaast beschikt het koelsysteem over automatische ontdooiing en natuurlijke condensverdamping, maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het bovendien geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 40°C.
Robuust & PraktischDe laden zijn geschikt voor het plaatsen 2/1 GN-bakken en zijn geplaatst op robuuste geleiders met veiligheidsstop en zijn daarnaast voorzien extra brede ergonomische handgrepen en magnetisch verwijderbare rubbers. De behuizing is uitgevoerd in robuust RVS met hoogwaardige Scotch Brite finish, voor optimale hygiëne, en staat op stevige RVS stelpoten. De interne techniek is bovendien toegankelijk de voorkant, voor extra eenvoudig onderhoud.
Accessoires & ToebehorenDe Diamond MAXIMA 900+ kooklijn biedt niet alleen een ruim assortiment apparaten en werkunits, maar ook een brede keuze aan toebehoren, zoals wielen en andere toebehoren om de onderstel-koelwerkbank naar wens af te werken!
Bestel de Diamond Onderstel-Koel-/Vrieswerkbank | MAXIMA 900+ | 225L | 2 Laden (2/1 GN) | -22°C/+8°C | Geforceerd | Zonder Werkblad | 1200x829x627(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Voor een ruime opzet is ook een rug-tegen-rug eilandopstelling mogelijk en de MAXIMA 900+ kooklijn deelt haar design met de MAXIMA 700+ kooklijn, zodat deze met een uniform design ook rug-tegen-rug of in dezelfde ruimte kunnen worden gecombineerd voor extra flexibiliteit het inrichten!
Gekoeld OnderstelDit onderstel is uitgevoerd als koel-/vrieswerkbank met ruime gekoelde laden, waar de tafelmodel apparaten en werkunits uit de kooklijn perfect op passen, tot een (gecombineerde) breedte 1200 mm. Dit zorgt niet alleen voor extra flexibel en praktisch gebruik, met gekoelde of diepgevroren producten en ingrediënten direct binnen handbereik tijdens het bereiden gerechten, maar bespaart ook de ruimte die anders nodig is voor een complete koelkast of koelwerkbank.
Krachtige KoelingHet apparaat is uitgevoerd met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen. Het temperatuurbereik -22°C/+8°C is eenvoudig instelbaar de digitale bediening met duidelijk display en soft-touch knoppen. Daarnaast beschikt het koelsysteem over automatische ontdooiing en natuurlijke condensverdamping, maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het bovendien geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 40°C.
Robuust & PraktischDe laden zijn geschikt voor het plaatsen 2/1 GN-bakken en zijn geplaatst op robuuste geleiders met veiligheidsstop en zijn daarnaast voorzien extra brede ergonomische handgrepen en magnetisch verwijderbare rubbers. De behuizing is uitgevoerd in robuust RVS met hoogwaardige Scotch Brite finish, voor optimale hygiëne, en staat op stevige RVS stelpoten. De interne techniek is bovendien toegankelijk de voorkant, voor extra eenvoudig onderhoud.
Accessoires & ToebehorenDe Diamond MAXIMA 900+ kooklijn biedt niet alleen een ruim assortiment apparaten en werkunits, maar ook een brede keuze aan toebehoren, zoals wielen en andere toebehoren om de onderstel-koelwerkbank naar wens af te werken!
Specificaties
| Serie | Diamond MAXIMA 900+ |
|---|---|
| Type | N22/SDT12-R2 |
| Uitvoering | Kooklijnonderstel |
| Bruto inhoud | 225 liter |
| Deur(en) | Nee |
| Lade(n) | 2 |
| Temperatuurbereik | -22°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (120 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Natuurlijk |
| Bediening | Digitaal |
| Ladeformaat | 2/1 GN (≤ H 150 mm) |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Slot | Nee |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 118 kg |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 829 mm |
| Hoogte | 627 mm |
Bestel de Diamond Onderstel-Koel-/Vrieswerkbank | MAXIMA 900+ | 225L | 2 Laden (2/1 GN) | -22°C/+8°C | Geforceerd | Zonder Werkblad | 1200x829x627(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | N22/SDT12-R2 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


