Diamond Wandvriezer | Como Line | Zwart | -15°c/-18°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 1350x898x2040(h)mm
€7.832,00
€5.874,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Wandvriezer | Como Line | Zwart | -15°c/-18°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 1350x898x2040(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€7.832,00
U bespaart €1.958,00 (25%)
€5.874,00 excl. btw
€7.107,54 incl. btw
Of €2.369,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | MD/145-LIQ |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De wandvriezers uit de COMO LINE serie Diamond zijn perfect om vriesproducten aantrekkelijk te etaleren. De COMO LINE serie is verkrijgbaar in diverse breedtematen met zwarte behuizing, zodat voor diverse situaties een geschikte wandvriezers of combinatie wandkoelingen beschikbaar is.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in de deuren, de interne LED-verlichting boven en de afwerking in zwart zorgen samen voor aantrekkelijke presentatie en optimale zichtbaarheid de inhoud.
De 4 bijgeleverde plateaus zijn voorzien geïntegreerde prijskaarthouders, zodat deze eenvoudig prijs- en/of productinformatie kunnen worden voorzien, en ruim in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de binnenruimte.
Krachtige KoelingDe wandvriezer is voorzien krachtige geventileerde koeling, voor een betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -15°C/-18°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een koeling in ander formaat/aantal deuren zijn.
Bestel de Diamond Wandvriezer | COMO LINE | Zwart | -15°C/-18°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 1350x898x2040(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in de deuren, de interne LED-verlichting boven en de afwerking in zwart zorgen samen voor aantrekkelijke presentatie en optimale zichtbaarheid de inhoud.
De 4 bijgeleverde plateaus zijn voorzien geïntegreerde prijskaarthouders, zodat deze eenvoudig prijs- en/of productinformatie kunnen worden voorzien, en ruim in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de binnenruimte.
Krachtige KoelingDe wandvriezer is voorzien krachtige geventileerde koeling, voor een betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -15°C/-18°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een koeling in ander formaat/aantal deuren zijn.
Specificaties
| Serie | Diamond COMO LINE |
|---|---|
| Type | TCM14-D5 |
| Materiaal | Gelakt staal (intern/extern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Niveaus | 5 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Temperatuurbereik | -15°C / -18°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Isolatie | Polyurethaan (CFK-vrij) |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren |
| Nachtgordijn | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Energielabel | D |
| Aansluitwaarde | 0,76 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 224 kg |
| Breedte | 1350 mm |
| Diepte | 898 mm |
| Hoogte | 2040 mm |
Bestel de Diamond Wandvriezer | COMO LINE | Zwart | -15°C/-18°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 1350x898x2040(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | MD/145-LIQ |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



