Diamond Wijnkoelvitrine | Exalta | Energiezuinig | 440l (90x 75cl) | Zwart | 1 Zone | 0°c/+10°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 700x650x1900(h)mm
€6.401,00
€4.800,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Wijnkoelvitrine | Exalta | Energiezuinig | 440l (90x 75cl) | Zwart | 1 Zone | 0°c/+10°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 700x650x1900(h)mm | 600x550x1200(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.401,00
U bespaart €1.600,25 (25%)
€4.800,75 excl. btw
€5.808,91 incl. btw
Of €1.936,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | MAX/507-VW |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze EXALTA premium staande koel- en vriesvitrines Diamond kenmerken zich door een strak en modern design met luxe uitstraling. De vitrines zijn beschikbaar in diverse formaten, met witte of zwarte behuizing en met uitvoeringen die qua werking en instelbaar temperatuurbereik specifiek zijn afgestemd op gebak en banketwaren (gekoeld of bevroren), chocolade, wijn of vleeswaren.
Dit zorgt ervoor dat er voor haast elke toepassing, situatie en inrichting een geschikte Diamond EXALTA koel- of vriesvitrine of combinatie verkrijgbaar is!
Aantrekkelijke PresentatieDeze EXALTA WINE wijnkoelvitrine beschikt over 2 RVS plateaus met stevige RVS dragers, zodat je inclusief de bodem 3 niveaus hebt om de mooiste en lekkerste wijnen aantrekkelijk te etaleren. En om de etaleerruimte flexibel te kunnen indelen, zijn de plateaus eenvoudig verstelbaar.
Het grote glasoppervlak (Thermopane® driedubbelglas) aan alle zijden zorgt samen met de 4-voudige interne LED-verlichting dat de geëtaleerde producten helemaal tot hun recht komen, om extra aandacht te trekken en impulsaankopen te stimuleren.
Krachtige KoelingDe koelvitrine beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor egale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik 0°C/+10°C, automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met duidelijk LED-display en touchbediening.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is geclassificeerd onder energielabel A, de meest zuinige categorie, en daarnaast is de verdamper behandeld met een speciale coating tegen zout en voedingszuren en maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Comfortabel GebruikDe inhoud de wijnkoelvitrine is eenvoudig toegankelijk de glasdeur met ergonomische handgreep en eenvoudig verwijderbaar magnetisch afdichtingsrubber, voor makkelijker schoonmaken en onderhouden.
Daarnaast is de scharnierkant de deur wisselbaar, voor extra flexibiliteit, en de EXALTA vitrines zijn standaard voorzien geremde zwenkwielen, waardoor de vitrines probleemloos te verplaatsen zijn - zonder onbedoeld weg te kunnen rijden - en schoonmaken onder en rondom de apparaten nóg makkelijker wordt gemaakt!
Let op, dit is een wijnkoelvitrine en geen wijnklimaatkast.
Bestel de Diamond Wijnkoelvitrine | EXALTA | Energiezuinig | 440L (90x 75cl) | Zwart | 1 Zone | 0°C/+10°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 700x650x1900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dit zorgt ervoor dat er voor haast elke toepassing, situatie en inrichting een geschikte Diamond EXALTA koel- of vriesvitrine of combinatie verkrijgbaar is!
Aantrekkelijke PresentatieDeze EXALTA WINE wijnkoelvitrine beschikt over 2 RVS plateaus met stevige RVS dragers, zodat je inclusief de bodem 3 niveaus hebt om de mooiste en lekkerste wijnen aantrekkelijk te etaleren. En om de etaleerruimte flexibel te kunnen indelen, zijn de plateaus eenvoudig verstelbaar.
Het grote glasoppervlak (Thermopane® driedubbelglas) aan alle zijden zorgt samen met de 4-voudige interne LED-verlichting dat de geëtaleerde producten helemaal tot hun recht komen, om extra aandacht te trekken en impulsaankopen te stimuleren.
Krachtige KoelingDe koelvitrine beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor egale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik 0°C/+10°C, automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met duidelijk LED-display en touchbediening.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is geclassificeerd onder energielabel A, de meest zuinige categorie, en daarnaast is de verdamper behandeld met een speciale coating tegen zout en voedingszuren en maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Comfortabel GebruikDe inhoud de wijnkoelvitrine is eenvoudig toegankelijk de glasdeur met ergonomische handgreep en eenvoudig verwijderbaar magnetisch afdichtingsrubber, voor makkelijker schoonmaken en onderhouden.
Daarnaast is de scharnierkant de deur wisselbaar, voor extra flexibiliteit, en de EXALTA vitrines zijn standaard voorzien geremde zwenkwielen, waardoor de vitrines probleemloos te verplaatsen zijn - zonder onbedoeld weg te kunnen rijden - en schoonmaken onder en rondom de apparaten nóg makkelijker wordt gemaakt!
Let op, dit is een wijnkoelvitrine en geen wijnklimaatkast.
Specificaties
| Serie | Diamond EXALTA |
|---|---|
| Type | WINE MAX/507-VB |
| Bruto inhoud | 440 liter |
| Binnenafmetingen | B 600 x D 550 x H 1200 mm |
| Capaciteit | 90x 75cl (standaard wijnfles) |
| Materiaal | Staal, driedubbelglas |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Bediening | Touch |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Niveaus | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 530 x 463 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 52 dB(A) |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,58 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 942 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 195 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 1900 mm |
Bestel de Diamond Wijnkoelvitrine | EXALTA | Energiezuinig | 440L (90x 75cl) | Zwart | 1 Zone | 0°C/+10°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 700x650x1900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | MAX/507-VW |
| EAN / Barcode | 5407012751435 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



