Diamond Wandkoeling | Rimini Line | Zwart | +1°c/+7°c | Statisch + Ventilator | Open | Intern Nachtgordijn | 866x665x1500(h)mm
€3.856,00
€2.892,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Wandkoeling | Rimini Line | Zwart | +1°c/+7°c | Statisch + Ventilator | Open | Intern Nachtgordijn | 866x665x1500(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.856,00
U bespaart €964,00 (25%)
€2.892,00 excl. btw
€3.499,32 incl. btw
Of €1.166,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | LML09-F5 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De wandkoelingen uit de RIMINI LINE serie Diamond zijn perfect om gekoelde producten aantrekkelijk te etaleren. De RIMINI LINE serie is verkrijgbaar in diverse breedtematen met zwarte behuizing, zodat voor diverse situaties een geschikte wandkoeling of combinatie wandkoelingen beschikbaar is.
Aantrekkelijke PresentatieDe grote, gebogen opening samen met de interne LED-verlichting boven en de afwerking in zwart zorgen samen voor aantrekkelijke presentatie en optimale zichtbaarheid de inhoud. Na sluitingstijd kun je het interne nachtgordijn eenvoudig gebruiken om de inhoud de koeling netjes te bedekken.
De 3 bijgeleverde plateaus met verschillende dieptes zijn voorzien geïntegreerde prijskaarthouders, zodat deze eenvoudig prijs- en/of productinformatie kunnen worden voorzien, en ruim in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de ruimte.
Krachtige KoelingDe wandkoeling is voorzien krachtige geventileerde koeling, voor een betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +1°C/+7°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een koeling in ander formaat zijn.
Bestel de Diamond Wandkoeling | RIMINI LINE | Zwart | +1°C/+7°C | Statisch + Ventilator | Open | Intern Nachtgordijn | 866x665x1500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieDe grote, gebogen opening samen met de interne LED-verlichting boven en de afwerking in zwart zorgen samen voor aantrekkelijke presentatie en optimale zichtbaarheid de inhoud. Na sluitingstijd kun je het interne nachtgordijn eenvoudig gebruiken om de inhoud de koeling netjes te bedekken.
De 3 bijgeleverde plateaus met verschillende dieptes zijn voorzien geïntegreerde prijskaarthouders, zodat deze eenvoudig prijs- en/of productinformatie kunnen worden voorzien, en ruim in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de ruimte.
Krachtige KoelingDe wandkoeling is voorzien krachtige geventileerde koeling, voor een betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +1°C/+7°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een koeling in ander formaat zijn.
Specificaties
| Serie | Diamond RIMINI LINE |
|---|---|
| Type | ERM09-P5 |
| Materiaal | Gelakt staal (intern/extern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Niveaus | 4 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Temperatuurbereik | +1°C / +7°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Isolatie | Polyurethaan (CFK-vrij) |
| Deur(en) | Nee |
| Nachtgordijn | Ja |
| Koppelbaar | Nee |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,57 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 224 kg |
| Breedte | 866 mm |
| Diepte | 665 mm |
| Hoogte | 1500 mm |
Bestel de Diamond Wandkoeling | RIMINI LINE | Zwart | +1°C/+7°C | Statisch + Ventilator | Open | Intern Nachtgordijn | 866x665x1500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | LML09-F5 |
| EAN / Barcode | 5407012750131 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




