Diamond Teppanyaki | Gasplaat | Kast | 3 Zones | 3x 7kw | 1440x770x850(h)mm
€8.313,00
€6.234,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Teppanyaki | Gasplaat | Kast | 3 Zones | 3x 7kw | 1440x770x850(h)mm | 7kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€8.313,00
U bespaart €2.078,25 (25%)
€6.234,75 excl. btw
€7.544,05 incl. btw
Of €2.514,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DPA/TVF315-S |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Teppanyaki | Gasplaat | Kast | 3 Zones | 3x 7kw | 1440x770x850(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Teppanyaki Grills. Voorzien van een vermogen van 7 kW. Het gewicht bedraagt 154,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Verwarmingsoppervlakte 1150x525mm. - Lagere opbergkast, met 2 schuifdeuren. - Hoge temperatuur plaat in staal (speciaal metaalmengsel), gepolijst, dikte 20 mm.- Met trechter voor afvoer vetten, lade aan voorkant, gemakkelijk schoon te maken.- Verwarming door gasbrander in lijn (7 kW), optimale verdeling warmte.- Regeling door gasventielen, met waakvlam en veiligheidsthermokoppel.- Evacuatie gassen, aan 3 kanten.- Isolatie het apparaat, met plaat in "aluminium" met dikte 10 mm.- Afneembare schoorsteen, om makkelijk te onderhouden.- Realisatie in roestvrij staal. - Apparaten voldoen aan de huidige geldende (EC) normen.Afmeting 1440x770x850(h)mm
Gewicht 260 kg
Kcal vermogen 18060
Inhoud m3 1,34
Specificaties
| Breedte | 1200mm |
|---|---|
| Diepte | 770mm |
| Hoogte | 850mm |
| Kcal/h | 18060 |
| Gewicht | 260Kg |
| Volume | 1.34 |
Bestel de Diamond Teppanyaki | Gasplaat | Kast | 3 Zones | 3x 7kW | 1440x770x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DPA/TVF315-S |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






