Diamond Gekoeld Buffet | Gourmet Line | Hout/rvs | 6x 1/1 GN | +2°c/+10°c | Statisch | Verlichte Kap | Wielen (geremd) | 2070x950x1370(h)mm
€5.154,00
€3.865,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Gekoeld Buffet | Gourmet Line | Hout/rvs | 6x 1/1 GN | +2°c/+10°c | Statisch | Verlichte Kap | Wielen (geremd) | 2070x950x1370(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.154,00
U bespaart €1.288,50 (25%)
€3.865,50 excl. btw
€4.677,26 incl. btw
Of €1.559,09 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BSB/6N-D1-R2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De professionele gekoelde buffetten uit de GOURMET LINE Diamond zijn afgewerkt met een combinatie hout en geborsteld RVS voor een luxe en hoogwaardige uitstraling. De buffetten zijn verkrijgbaar in verschillende formaten met capaciteit voor 4x of 6x 1/1 GN-bakken, als vrijstaande en eiland- of wandmodellen en met verschillende soorten houtafwerkingen, zoals wit hout, wengé en licht of donker eiken.
Bovendien zijn de GOURMET LINE buffetten ook beschikbaar in verwarmde uitvoeringen met dezelfde opties in capaciteit, vrijstaande of eiland-/wandmodellen en houtafwerkingen, zodat een volledige buffetinrichting voor koude én warme gerechten kan worden samengesteld met uniform design, voor een superieure uitstraling.
Effectieve KoelingHet buffet beschikt over statische koeling onder de kuip met een temperatuurbereik +2°C/+10°C en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Flexibel InzetbaarAan beide kanten heeft het buffet demonteerbare RVS plateaus met glijders, waar eenvoudig dienbladen over kunnen worden geschoven. Omdat deze plateaus demonteerbaar zijn, kan het buffet niet alleen vrijstaand worden gebruikt, maar ook als wandmodel door aan één kant het plateau te verwijderen.
Aantrekkelijke PresentatieDe open ruimte onder het buffet, welke alle kanten bereikbaar is, biedt voldoende ruimte om bijvoorbeeld servies, bestek of zelfbedieningshulpmiddelen te plaatsen. Daanaast heeft het buffet aan de bovenkant een overkapping RVS met LED-verlichting, voor aantrekkelijke presentatie de gerechten, en hardglazen bescherming die neerdaling stof en vuil beperkt.
Optimaal GebruiksgemakHet buffet is voorzien 4 stevige zwenkwielen, waarvan 2 geremd, zodat het niet alleen eenvoudig te verplaatsen is, maar ook probleemloos kan worden geparkeerd zonder onbedoeld weg te rijden. Daarnaast heeft het buffet ook een speciale afvoer voor condenswater, voor makkelijker schoonmaken!
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie; weergegeven GN-bakken zijn niet bijgesloten, deze zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Diamond Gekoeld Buffet | GOURMET LINE | Hout/RVS | 6x 1/1 GN | +2°C/+10°C | Statisch | Verlichte Kap | Wielen (Geremd) | 2070x950x1370(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien zijn de GOURMET LINE buffetten ook beschikbaar in verwarmde uitvoeringen met dezelfde opties in capaciteit, vrijstaande of eiland-/wandmodellen en houtafwerkingen, zodat een volledige buffetinrichting voor koude én warme gerechten kan worden samengesteld met uniform design, voor een superieure uitstraling.
Effectieve KoelingHet buffet beschikt over statische koeling onder de kuip met een temperatuurbereik +2°C/+10°C en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Flexibel InzetbaarAan beide kanten heeft het buffet demonteerbare RVS plateaus met glijders, waar eenvoudig dienbladen over kunnen worden geschoven. Omdat deze plateaus demonteerbaar zijn, kan het buffet niet alleen vrijstaand worden gebruikt, maar ook als wandmodel door aan één kant het plateau te verwijderen.
Aantrekkelijke PresentatieDe open ruimte onder het buffet, welke alle kanten bereikbaar is, biedt voldoende ruimte om bijvoorbeeld servies, bestek of zelfbedieningshulpmiddelen te plaatsen. Daanaast heeft het buffet aan de bovenkant een overkapping RVS met LED-verlichting, voor aantrekkelijke presentatie de gerechten, en hardglazen bescherming die neerdaling stof en vuil beperkt.
Optimaal GebruiksgemakHet buffet is voorzien 4 stevige zwenkwielen, waarvan 2 geremd, zodat het niet alleen eenvoudig te verplaatsen is, maar ook probleemloos kan worden geparkeerd zonder onbedoeld weg te rijden. Daarnaast heeft het buffet ook een speciale afvoer voor condenswater, voor makkelijker schoonmaken!
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie; weergegeven GN-bakken zijn niet bijgesloten, deze zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Diamond GOURMET LINE |
|---|---|
| Type | BSB/6N-D1-R2 |
| Uitvoering | Vrijstaand |
| Materiaal | Hout, RVS |
| Kleur / afwerking | Licht eiken, geborsteld |
| Capaciteit | 6x 1/1 GN (H 150 mm) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Isolatie | Polyurethaan (CFK-vrij) |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 135 kg |
| Breedte | 2070 mm |
| Diepte | 660 / 950 mm |
| Hoogte | 1370 mm |
Bestel de Diamond Gekoeld Buffet | GOURMET LINE | Hout/RVS | 6x 1/1 GN | +2°C/+10°C | Statisch | Verlichte Kap | Wielen (Geremd) | 2070x950x1370(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BSB/6N-D1-R2 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





