Diamond Tapasvitrine | Rvs/zwart | 8x 1/3 GN | +2°c/+8°c | Statisch | 1 Niveau | 1730x415x270(h)mm
€1.457,00
€1.092,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Tapasvitrine | Rvs/zwart | 8x 1/3 GN | +2°c/+8°c | Statisch | 1 Niveau | 1730x415x270(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.457,00
U bespaart €364,25 (25%)
€1.092,75 excl. btw
€1.322,23 incl. btw
Of €440,74 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | AI86-F |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Tapasvitrine | Rvs/zwart | 8x 1/3 GN | +2°c/+8°c | Statisch | 1 Niveau | 1730x415x270(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Tapasvitrines. Voorzien van GN 1/3 compatibiliteit. Extra voordelen: instelbare thermostaat, LED-verlichting, statische koeling. Het gewicht bedraagt 1,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Standaard toebehoren: 8 bakken GN 1/3 hoogte 40 mm.- Roestvrij stalen constructie (Austenistisch - Voeding) en afwerking in geanodiseerd aluminium.- Verschuifbare glazen deuren aan de achterkant, ruit aan de voorzijde in "gehard glas", gebogen.- Verdamper in koper "serpentijn" onder de kuip, koelgas R600a, afvoer voor het condensaat.- Regeling door elektronische thermostaat.- "LED" verlichting.- Ingebouwde groep (Energy Class 4), stil, geventileerde condensor.- Verstelbare poten.- NB: Voorzien ontlading (of) een condensaatopvangbak.ADVANTAGE:Speciaal aangepast voor het uitstallen en bewaren koude schotels, vlees, vis, zeevruchten, groenten, homogene temperatuur op GN-bakken.Specificaties
| Breedte | 1730mm |
|---|---|
| Diepte | 415mm |
| Hoogte | 270mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 0.12 |
| Temperatuurbereik | +2°_+8° |
| Gewicht | 45Kg |
| Volume | 0.19 |
Bestel de Diamond Tapasvitrine | RVS/Zwart | 8x 1/3 GN | +2°C/+8°C | Statisch | 1 Niveau | 1730x415x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | AI86-F |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



