Emga Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5l | 320x150x430(h)mm
€125,00
€106,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5l | 320x150x430(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€125,00
U bespaart €18,75 (15%)
€106,25 excl. btw
€128,56 incl. btw
Of €42,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 145180 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze ontbijtgranendispenser EMGA presenteer je muesli, cornflakes en noten op een hygiënische en georganiseerde manier. De dispenser is voorzien 3 transparante vultrechters, waardoor je de inhoud en voorraad per reservoir eenvoudig controleert. Ideaal voor buffetten en andere horecatoepassingen waar efficiëntie en overzicht belangrijk zijn.
Dankzij het geïntegreerde doseersysteem neem je per vultrechter gecontroleerd de gewenste hoeveelheid, wat verspilling beperkt. De transparante reservoirs in combinatie met de stevige constructie maken deze dispenser geschikt voor dagelijks en intensief gebruik binnen de horeca.
Bestel de EMGA Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5L | 320x150x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij het geïntegreerde doseersysteem neem je per vultrechter gecontroleerd de gewenste hoeveelheid, wat verspilling beperkt. De transparante reservoirs in combinatie met de stevige constructie maken deze dispenser geschikt voor dagelijks en intensief gebruik binnen de horeca.
Specificaties
| Inhoud | 3x 1,5 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (polycarbonaat) |
| Breedte | 320 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 430 mm |
Bestel de EMGA Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5L | 320x150x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 145180 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

